Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttál, hallottál, idéztél...

Láttál, hallottál, idéztél szellemet?

Figyelt kérdés
Történt valami furcsa az életben? ilyenekre gondolok : http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__7.. értelmes válszt kérlek!
2010. márc. 29. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Láttam, hallotam, nem idéztem, történt.
2010. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mi történt??
2010. márc. 29. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:

láttam,hallottam,éreztem

majd priviben

2010. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ok légyszi küldd el!
2010. márc. 29. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Semmi különös. Megijedtem és túltettem magam rajta. Egy mennyasszonyszerűség lebegett át a szobán éjjel. Hangokat (beszédet, nevetést, szürcsölést, stb.) meg még mindig gyakran hallok.
2010. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is senki nem képes szellemet látni a valóságban valódi látással


aki azt mondja ő látott, az vagy hallucináció volt mert látni akart, és a tudata "benyomta neki"

Vagy hazudik, vagy épp flugos.


87.f. Evolució és fejlődés. Mondd csak picinyem....

60.f. Szeretet, szerelem, barátság, és elmúlás...


19. f. A két csodálatos lelkünk.


Keress rá egyenként ezekre a fejezet címekre és megtudod mi a Lélek valójában és miért nem látható. mi történik vele a test-halála után.


A szellemidézésről pedig 1./ szélhámosság hiszékeny emberek számára-- lehet tejelni"

2. tiszteletlenség a holtak emlékével szemben


3. Veszélyes szórakozás, mert mindig valahol meghal egy-egy pszichopata akinek a lelke egy darabig ide oda csapódik a világban-- Ha egy ilyen kiszúrja, érzékeli ezt a hűje játékot akkor egy pár pillanat alatt elmebetegséget okozhat a illetők közül bárkinek és akkor azt hiszik sokan-- buta fejjel megszállta az ördög-- egy frászt-- egy kallódó pszichopata áldozatává vált-- az egészséges lélek azonnal elindul az első percekben az "Utolsó-útra"

2012. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!