Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen Debrecenben a FAG-nál...

Milyen Debrecenben a FAG-nál dolgozni? Mennyi kb a fizetés különböző munkakörökben, és hogy bánnak a dolgozókkal?

Figyelt kérdés

2016. febr. 28. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Sorrendben.

1,Borzalmas

2, 90.000 - 120.000 +kafetéria

3, Mint az állatokkal.


Ha egy mód van rá kerüld el, én kb. 10 évet húztam le ebben a koncentrációs táborban.

2016. jún. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
77%
Minden szempontból egészségtelen és gusztustalan. Bunkó, igénytelen, alkoholista munkatársak. Inkompetens, lekezelő vezetők, akik a problémák valós megoldása helyett, csak egymásra mutogatnak és hárítják a felelősséget, nevetséges "intézkedéseket" hoznak. A tisztelet a csekély kivételé persze. Amíg ez így megy, addig nem is kell csodálkozniuk, hogy mekkora a fluktuáció.
2016. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Végre valaki rajtam kívül is megírja ezt... Köszi.
2016. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a válaszok hasznosságát kellene le minősíteni, hanem oda is kellene írni, hogy miért teszem ezt. De a debreceni Fag-tól tényleg nem várható ilyen gerincesség.
2016. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!