Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem jut eszembe milyen jófogás...

Nem jut eszembe milyen jófogáshoz hasonló oldalak vannak?

Figyelt kérdés
Ezek jutnak eszembe: Emag Jófogás.... Tudom most eléggé szőke vagyok de nem jut eszembe több..........

2016. márc. 8. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Rosszlányok.hu :)
2016. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A [link] -t tudom ajánlani, a kezelőfelülete épp olyan barátságos, mint az OLX-nek, és bizonyos funkciókkal még tovább is fejlesztették.


Teljesen elégedett vagyok vele, mert kezd ismertebb lenni, a hirdetéseimre egyre több érdeklődőm van, és nagy része vásárol is, sokkal komolyabbak, mint a Jófogáson a kamuérdeklődök.

2016. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Startapro.hu, Maxapro.hu, Megunt.hu. A nextapro.hu tényleg jó.
2016. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az összes felsorolt oldal minősíthetetlen a Jófogáshoz képest!

Írom miért ha nem lenne egyértelmű, de a leghülyébbek kedvéért meg pláne hogy ki nem hagynám h.sze -emből az érvelést ha már ők úgyis lusták erre mert buták 10 -ből 9!


Az összes általad ismertetet oldalon rossz a kereső, pl: keresőbe beírom: férfi cipő 42,

3 oldalból 3 behoz teljesen más tárgyakat pl: férfi kerékpár, férfi ezüst szettet, aztán a 4. oldal meg egyszerűen azért használhatatlan mert ha beírod hogy "férfi cipő 42" akkor nincs találat de ha csak annyit írsz be, hogy férfi cipő akkor van találat de annyi, hogy kin és keserves munka árán találod meg a 42 -s cipőket, pontosabban úgy találod meg a 42 es cipőket CSAK(ha nincs véletlen a hírdetésben) ha rákattintasz az adott cipőre ami szimpatikus számodra!


Itt tart Magyarország, sajnálatos és mélyen gyalázatos!


OLX volt a legjobb és miért?

- mert ott sikerült a legtöbb dolgot eladnom és vennem!

2016. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
+ nagy volt a választék és a kínálat is!
2016. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!