Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenféle indok nélkül...

Mindenféle indok nélkül kerültem kizárásra a Vatera piacteréről. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

11 éve vagyok/voltam tag Vaterán. Mindig időben kifizettem a díjakat, volt hogy néha eladtam, bár inkább többnyire csak vásároltam az oldalról. Az elmúlt pár napban feltöltöttem néhány műszaki cikket eladásra, majd ma hajnalban jött egy levél, hogy a fiókom korlátozásra került, amíg nem igazolom a személyazonosságomat, kilétemet, bla-bla...


Elküldtem minden iratot, amit kértek, majd nem sokra rá jött egy újrabb e-mail, amiben közölték, hogy én, -aki 2005 óta felhasználója a Vaterának, és akinek soha semmi szabálysértési, vagy hasonló ügye nem volt senkivel szemben - "biztonsági kockázatot jelentek" a közösségükre. Az indoklást titkosították, amit csak akkor adnának ki, ha eljárást indítanék az ügyben, így még védekezni sem tudok, mert nem értem mi jogtalan/törvénysértő dolgot követtem el.


Nagyon sok esetet olvastam az interneten, amiben leírják, hogy ugyanilyen gusztustalan módon, mindenféle előzetes figyelmeztetés és indoklás nélkül kizárnak felhasználókat.


Várom minden olyan ember hozzászólását ez ügyben, akik hasonló tapasztalattal "gazdagodtak" a Dante International (régebbi nevén Allegro Group) Kft-vel.


Ezen felül szeretnék létrehozni egy olyan FB csoportot, ahová a jogtalanul, és/vagy indoklás nélkül kizárt ex-vaterás felhasználókkal együtt online demonstrálhatunk.



2016. márc. 9. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
"Biztonsági kockázatot jelentesz" :) Szerintem meg valakinek rontottad az üzletét . Csak én azt nem értem, hogy egy országos rendszernél ez hogyan fordulhat elő, mi ez a V.tera (?) valakinek a maszek, magántulajdona ?
2016. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!