Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék beteg lenni?

Hogyan tudnék beteg lenni?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam langyos sós vizet sós kávét plusz a krétát kimentem vizes topba meg rövidnaciba kb. 5 fokba de még mindig nem vagyok beteg.Szeretnék beteg lenni...


Ui:Ha vmi szellemi tanácsot akarsz adni h. ne legyek beteg stb.. inkább ne is írj a többi választ köszönöm:D


2008. szept. 21. 11:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
81%
Menj ki a hidegbe, csinálj valamit, amitől jól megizzadsz pl menj el futni, aztán vetkőzz le félmesztelenre, vagy csak pólóra, aztán maradj úgy egy fél órát. Ha így sem leszel beteg, akkor nem tudom, hogy mit kéne csinálni. Esetleg menj úszni egy tóba, aztán amikor kijössz a vízből, egy ideig ne törölközz meg!
2008. szept. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem sürgősen látogass meg egy pszichológust vagy nézz be egy elmekliniára....
2008. szept. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem vesd latba színészi képességeid: Fáj a fejed, ráz a hideg (lázmérő a lámpa alá), görcsöl a hasad, megy a hasad (tej paradicsomlével hatásos :-), szédülsz és le vagy fehéredve, karikásodva (smink). Így sikerüli fog az a pár nap kimenő a suliból és még szenvedni sem fogsz otthon, mert annak aztán úgy semmi értelme. Ha lógsz, akkor már csináld okosan... ;-D
2008. szept. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
65%

Egyetértek az előttem szólóval, te már rég beteg agy, valami tuti nincs rendben a agyaddal... Egyébként meg a kréta már rég olyan nem okoz megbetegedés, pont az ilyen esetek miatt:P


Amúgy meg ételmérgezés: hagy kint mondjuk a kaját pár napig, aztán edd meg, mikor már penészedik. Csak aztán számolj a következményekkel, és azzal, hogy a betegséget nem te választod, ha súlyos, esetleg maradandó károsodás ér egy szövődmény képében, akkor már nincs visszaút!!

2008. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek de penészes kaját inkább nem eszek :D

megpróbálom köszi

2008. szept. 21. 12:12
 6/34 A kérdező kommentje:
És azt nem tudjátok h. hogy kaphatok torok gyulladást?
2008. szept. 21. 12:26
 7/34 anonim ***** válasza:
64%
Utazz ki Csernobilba és nyalogasd meg a fákat meg a földet.
2008. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
-.-"
2008. szept. 21. 12:49
 9/34 anonim ***** válasza:
51%
igyál klórt^^'
2008. szept. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
90%

Azért arra is gondolj, hogy ezek a kisebb betegségek elfajulhatnak. Például a torok gyulladásból könnyen mandula gyulladás lehet, amitől kiszedhetik a manduládat, ami VÉGKÉPP NEM KELLEMES! A vizes topostól meg tüdőgyulladást is összeszedhetsz-> ez sem a legjobb dolog a világon.

Te már rég beteg vagy, szerintem ennyi éppen elég. Inkább kapj egy egyest, minthogy a kórházban feküdj hetekig, olykor hónapokig. Nem?

Inkább szimulálj, az nem olyan fájdalmas.

Amúgy nem értem, miért teszed fel ugyanazt a kérdést kétszer...?

2008. szept. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!