Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj ha filmrendező szeretnék...

Baj ha filmrendező szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

2 éve már ez a legnagyobb álmom, hogy egyszer majd egy rendező leszek. Már az ismerőseim is tudják ezeket, de mindig a fejemhez vágják, hogy "Úgysem leszel filmrendező,stb.." Ez eléggé idegesít mikor ezt mondják.. 2 éve már írok forgatókönyveket is, eddig már megírtam hármat. A célom, hogy olyan rendező legyek, hogy én rendezem a filmet, mellette a forgatókönyvet is én írom. Azt hozzátenném, hogy egyáltalán nem a pénz miatt akarnám csinálni, én akkor is csinálnám ha semmit nem keresnék ezzel. Azért szeretném ezt csinálni mert imádok írni, és nagyon szeretnék filmeket rendezni. Mekkora az esélye, hogy innen Magyarországról sikeres rendező lehetek?


A válaszokat nagyon köszönöm!



2016. márc. 16. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Könyvolvasással hogy állsz? 130at elolvastál már? Láttad az összes klasszikus filmet? Ismered a legfőbb színészeket, rendezőket? Meg van már, hogy milyen iskolába szeretnél tovább tanulni? 5 vagy töriből, angolból, magyarból, és tudsz még egy idegen nyelvet? Ha igen akkor van lehetőséged, ha ezek nem jellemzőek rád akkor kb 0 az esély

Az meg, hogy híres leszel- e vagy nem, attól függ mennyire vagy tehetséges. ;)

2016. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Könyv olvassással*
2016. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Én is szeretnék filmrendező lenni, de ugyanezt mondja mindenki, így kezdem feladni az álmomat. :/
2016. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tenni kéne érte
2016. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Semmi sem fog csak úgy az ember ölébe hullani
2016. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen. De én nem adom fel ilyenek miatt, mert kit érdekel mit mondanak? Majd ha mégis sikerűl rendezőnek lennem, akkor már nem fognak pofázni.
2016. márc. 18. 14:59
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Ezek csak alapvető dolgok... Anélkül nem megy, de te tudod. Remélem majd szerencséd lesz vagy ehhez vagy egy lottó 5höz.
2016. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Esèly mindig van.

Bár tèny sajnos, hogy Magyarorszagon a filmipar elèg gyenge az elmúlt 30 èvben...De van bármimegtörtènhet.

Amúgy èn is írók forgatókönyvet de eddig nem nagyon haladok vele

2016. ápr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem baj, sőt! Tűzd ki magad elé, lásd olyan tisztán mintha már elérted volna, aztán tegyél meg mindent érte, rohanj utána! Steven Spielberg kiskölyök volt amikor eldöntötte, hogy rendező akar lenni, és mindenhogy próbálkozott. Amatőr filmeket csináltak tucatszám amatőr kamerával, és filmforgatásokra lógott be. Tarantino otthagyta a gimit, és ma már az egyik legnagyobb filmrendező. Hogy mennyi esélye van annak hogy Mo.-n sikeres rendező legyél, attól függ, hogy mennyire akarod. Ha vakmerő vagy, és hajthatatlan, (meg tehetséges!!) akkor tiéd a világ. Sok sikert, és ne itt tegyél fel erről kérdéseket. :)
2019. febr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!