Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor érkezhet meg a levelem?

Mikor érkezhet meg a levelem?

Figyelt kérdés
Múlt hét szerdán raktam fel a levelet Romániból Svájcba.Csak simán kifizettem a pénzt és annyi,nem mondták,hogy jobb ha ajánlva rakom fel,meg én sem kérdeztem,örültem,hogy mégsem kerül "olyan" sokba,amennyire én számítottam,mert csoki is volt benne és így 201 g-ot nyomott. Kb 1000 forintot fizettem érte,ha átszámolom.Meglepetés lenne a barátomnak,szerintetek,még van remény,hogy megérkezzen,vagy 2 hétnél is tovább tart,ha nem vesztődik el valahol?

2016. márc. 24. 15:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy azt mondták a postán,hogy gyorspostával megy,légi úton.
2016. márc. 24. 16:07
 2/2 Thekreative válasza:
Maximum 2-3 hét mire megérkezik de ha szerencséd van hamarabb, elveszni valószínűleg nem fog! Türelem.
2016. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!