Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fog ez valaha változni? Többi...

Fog ez valaha változni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlem magam! Akárhányszor jön valaki hozzánk befutok a fürdőszobába és ott maradok ameddig el nem mennek, a saját családtagjaim előtt is zavarban vagyok mindig, szégyenlős vagyok mások előtt. Régebben mindekitől a bántást kaptam, lelki terror, a lábamra szándékosan ráléptek.... Még a férfi öltözöben a polómat sem merem levenni férfiként,mert félek,hogy kibeszélnek a hátam mögött vagy elkezdenek tőlem undorodni! Régebben én is undoritó dolgokat tettem magammal, lehet ez is benne van a dologban! Köszönöm hogy elolvastátok és időt szántok a válaszolásra! 18F
2016. ápr. 2. 20:15
 1/1 anonim válasza:
Legjobb ha leszarsz mindenkit és nem foglalkozol vele.... Tudom nehéz de csak ez az egy olyan dolog van ami majdnem mindenben segít.... Ha megy hozzátok valaki csináld úgy mintha ott sem lennének, éld a saját kis életedet, persze ha kérdeznek akkor válaszolj, vagy rángasd a vállad.... Ha meg a szüleid terrorizálnak őket is szard le.... Ha kérdeznek válaszol oszt kész.... Mindenki lehet szégyenlős.... Ha mag mást nem fogod magad és azt is leszarod.... Soha ne érdekeljen, hogy ki beszél ki és ki nem.... Akinek nem tetszik az így járt... Legyen saját akaratod... Ha tovább is ezt csinálod az egész életed a fájdalom, félelem és a tested fogja irányítani.... Az a legrosszabb ha ezt folytatni fogod amit csinálsz....
2016. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!