Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen trükkök vannak amivel...

Milyen trükkök vannak amivel felmenne a lázmérő vagy ilyesmik?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
dörzsöld a tenyered közt,tedd meleg folyoviz alà.
2008. szept. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Erre sok módszer van, pl rakd be lámpa alá, vagy ha vittek neked meleg innivalót, akkor abba is belelógathatod. Jó a tenyérdörzsölgetés is, ahogy előttem írták, csak az lassú. Figyeld a hőmérőt minden esetben, hogy lehetőleg ne 41 fokig menjen fel.
2008. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tök poén, hogy megkezdődött a suli, és hirtelen ez a harmadik ilyen kérdés... :D
2008. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de ha figyelnek közben?
2008. szept. 22. 18:12
 5/9 anonim válasza:
akkor semmit... menj suliba..túléled dogákat úgyse úszod meg
2008. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha figyelnek, akkor megszívtad. Úgyis lebuksz, mert orvoshoz visznek. (Na nehogy azt mond, hogy lázzal nem vinnének el orvoshoz, hogy mi a bajod..) Ott pedig a legelső az, hogy megfogják a halántékodat, az pedig, ha nem meleg, akkor megint bukta. Figyelj, még nincs késő, szerintem tanulj. De, ha annyira nem akarsz, akkor csináld profin és hevítsd fel a tested. Egy pár fokkal próbáld felhevíteni a testedet, aztán vagy sikerül vagy nem. (Ez a lázmérős trükk egyébként a lázmérőtől is függ, ha régi higanyos az pillanatok alatt felmegy (de ne olyan magasra vidd fel, mert az megint bukta), viszont a digitális azt dörzsölgetheted napokig, nem megy fel, ráadásul jelez is (csipogó hang). Előtte (ha profin akarod csinálni) gyakorolgasd.)
2008. szept. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Higanyos lázmérővel megoldható a dolog. Nekem többször is sikerült. Amikor a hónod alá teszed, nagyon erősen szorítsd. Ezzel pont pár fokkal melegszik (a fokozott izommunka miatt) a hőd, még csak elszúrni sem lehet. (Nálam mindig felment kb. 37,8 - 38 C-ra.) Előtte esetleg kicsit megütögetheted az arcod, amitől pirosas lesz. Persze ez utóbbi főleg koleszes dokinál kivitelezhető, ahol hamar odaérsz a szobádból a rendelőbe.
2008. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Én ugyoldotam meg hogy mikorkiment anyám beledugtam a seggembe és fingottam egy nagyott az 5 fokoott fel isment és igy 42 fokos lázam volt ami azért nem semmi:D
2008. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van még egy tipp, de csak higanyossal működik.

Tudtad, hogy a lázmérőt nem csak le lehet rázni, hanem fel is? ;)

És csak pár másodperc az egész. Úgyhogy szerintem megéri higanyost tartani otthon.

2013. febr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!