Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzést vált ki a...

Milyen érzést vált ki a nikotin? Az igaz, hogy aki először próbálja ki a cigarettát, az hányingert kap?

Figyelt kérdés
Le tudjátok írni minél részletesebben, hogy milyen érzést képes kiváltani a cigaretta? Tényleg nehéz leszokni róla? Mennyire terheli meg a szervezetet vagy a szívet esetleg a tüdőt?

2016. ápr. 8. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vált ki semmit a nikotin (semmi érzést) ellenben a hiánya megőrjít.


Az, hogy cigarettázol nem okoz mást, minthogy tele megy kátránnyal és egyéb kemikáliákkal a szervezeted, egészségtelen, büdös és még drága is.


Jótékony hatása nincs, sokan mondják, hogy nyugtat, de az CSAK PLACEBÓ.

Ha azt mondanák, hogy a gumimaci nyugtat akkor azt zabálná mindenki, mert ha elhiszed, akkor működik.


Leszokni róla nagyon nehéz, nem azért, mert jó érzés, ha szívod, hanem azért, mert szörnyű érzés, ha nem szívod.

2016. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A nikotin nem vállt ki semmilyen érzést. A dohányzás élménye az ami kiváltja azt a "jóleső"érzést, hogy "Végre én is dohányozhatok! Már én is felnőttem!" Ennyi! Nem több. A jóleső érzés azért van idézőjelben, mert nem mindenkinél van jelen, sőt, sokak éppen, hogy csalódnak benne, mert sokkal jobbat várnak. Na ők azok a szerencsések, akik egy életre megmenekülnek a dohányzás rabságától.


A másik kérdésre a válasz. Igen, lesz hányinger, de csak akkor, ha első nekifutásra, rendesen letüdőzve, elszív egy egész szálat. De még bele is szédül. De miért ne szédülne meg, ha egyszer füstöt lélegez be az illető.

2016. ápr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!