Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Srác vagyok és egy hónap...

Srác vagyok és egy hónap múlva 18., mivel tehetném emlékezetessé ezt a szülinapot?

Figyelt kérdés

(nem vaok bulizós típus)

valami olyan dologra gondoltam amire azután bármikor szívesen emlékezhetek vissza, és pozitiv élmény. (ezért akarom kilőni a piázást és hasonló formaságokat)

megköszönöm előre is a tippeket


2008. szept. 22. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át mire vágysz igazán és valósítsd meg:) Vga yegyszerűen bungee jumping? Ez biztos emlékezetes lenne. Nem tudom, ami vonz és eddig nem merted megtenni:)
2008. szept. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem vagy bulizos,és vannak barátaid ülj le velül nézzetek meg egy filmet,meccet ami érdekel benneteket,beszélgessetek egy jót!!! Szerezz be vmi rágcsálni valót,üdítőket,vmi kajának valót...és mindjárt ott egy jó hangulatú este!!!!
2008. szept. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok barátod van elmehettek paintballozni. Én egyszer voltam, azóta is szeretnék újra, csak sok ember kell hozzá, akiket nehéz összeszervezni. 2csapat van, sztem az 5-6fő a minimum csapatonként.
2008. szept. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Vegyél a megfelelő helyen a megfelelő embertől megfelelő gombát,oszt menjetek ki a Pilisbe,révüljetek szépen csendben,garantáltan emlékezetes lesz.....
2008. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
menj el sárkányrepülőzni! vagy (ha fiú vagy) keress meg egy hivatásos vadász, és igazi nagypuskával menjetek vele vadászni. Ha kevésbé extrémre vágysz, menj el a vidámparkba, esetleg koccintsatok a halászbástyánál. Talán mindegy is mit csinálsz, a lényeg, hogy elüssön a hétköznapjaidtól, és bevállalósabb legyél, mert ha akkor nem mersz valamit megtenni, máskor se leszel bátrabb, és lehet hogy mindig sajnálni fogod az alkalmakat amikor nem voltás elég bevállalós. Én azt mondom: MINDENT BELE!!!
2008. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézz ki valami olcsóbb utat, és menj el rá. Az biztos örök emlék marad. ( Bár a 18.szülinapon azért illik bulizni egy jót:P)
2008. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:)
2008. szept. 23. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!