Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autóerősítőmön világít a...

Autóerősítőmön világít a piros LED és sokszor nem müködik mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy Blaupunkt GTA 400 Flash erősítőm, a tipus nem biztos h 400as, na mindegy. a lényeg az, hogy van mikor teljesen normálisan szól, van mikor csak 5 másodpercenként böffen egyet a mély és egyáltalán nem zenére szól ekkor világít a piros LED is rajta (amikor épp müködik akkor csak a zöld LED viágít rajta) bekötése teljesen jó elvieg, biztositékok rendben vannak, szakember is látta ő mondta ezt hogy a bekötés az jó(csak akkor épp müködött így ő sem tudta megmondani mi a baja azt mondta látnia kéne, mikor épp nem müködik) Szóval nem tudom mi lehet vele a baj, erre szeretném a választ kb megkapni, hogy hol keressem a hibát. Elvileg a piros led az a túlterhelés, na de mitől terhelődhet túl? És miért van az, hogy egyik nap nem müködik másnap inditom az autót megpróbálom, és utána flottul megy? Úgy hogy persze semmit nem tettem vel ecsak leállítottam az autót amikor hazaértem előző nap.

2016. máj. 21. 00:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!