Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lehetőségek előttem, de...

A lehetőségek előttem, de mégsem teljesülhetnek, hogyan lépjek ebből ki?

Figyelt kérdés

Nem spóroltam eléggé a nyárra,pedig így voltam vele év elején tudtam,hogy mit akarok majd , de a költekezési vágy legyőzte.. most pedig nagyon meg kell húzni a határt.


Első a Balaton Sound most.. bérletem van. Nem is az a probléma,hogy ki lett fizetve az ára,hanem az,hogy nem tudok részt venni rajta 1 napnál többet.. zavar,mert sok olyan előadó lesz,amit szívesen megnéztem volna és most ez fáj.. nem tudom,hogy hogyan oldhatnám ezt meg.. esetleg még egy nap férne bele.Kb ez a nyaralásom..


Lehetőség lenne egy egzotikus útra ősszel.. ez 400 000Ft Megint az a gond,hogy csak magamnak tudnám kifizetni, egyedül meg nem tudom igazán,hogy akarom (csoportos út egyébként,de az akkor is idegenség egyedüli állapot)


Jelenleg van még 700 000Ft-os hitelem, ezt szépen fizetgetem, nincs ezzel semmi probléma.. Úgy tervezem,hogy előtörlesztéssel év végéig kifizetem,mert 700 000Ft-ot kevésnek tartok olyan értelemben,hogy még 2 évig fizessem.

Ha befizetem magam a külföldi útra,akkor csúszik az előtörlesztés idén nem fogom tudni kifizetni..Jövő tavasszal kocsit szeretnék venni..


Ha idén "nem csinálok semmit" csak a tartozásokat hozom ki 0-ra.. akkor az idei év is egy 0. Ha ebben az évben is élek, akkor jövőévben ugyan ez van,hogy nem jutok előre a hitel ott van és kb megint sehova nem tudok elmenni,mert minden a pénzről szól.


Igazából a nagyravágyóságom és a nagy igényűségem itt mindennek az okozója,mert a havi törlesztő igazán nincs is útban nem ez lenne a legnagyobb gond talán .. de igazából nem hiányozna,ha nem lenne..


Szeretnék ki menni külföldre dolgozni,hogy több pénzt tudjak keresni,de akkor minek a kocsi? Azért vegyek magamnak,hogy néha tudjam használni a többi időben mondjuk egy család tag használná.. fizetek akkor megint csak egy kocsit,amit nem is használok..


Menjek most a Balaton soundra,ami belefér és menjek ősszel külföldre nyaralni? Aztán meglátom mit hoz a 2017.. és csúsztatok tovább mindent..viszont akkor megint az lesz majd,ami most is van, kélne nyaralni meg ez meg az.. ha télen gyűjtögetek a hitel törlesztésre,akkor nyárra nincs pénz, nyáron meg nem igen lehet gyűjteni,mert akkor az ember feléli .. egy igazán jó fizetés oldana meg mindent.


2016. jún. 6. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt az a probléma, hogy nem vagy eléggé felelősségteljes...


NEM a nyaralás és a bulizás az első, hanem a KÖTELEZETTSÉGEK.

Először fizesd ki a tartozásod, az adósságod, rendezd az olyan pénzügyeket amiket rendezned kell és csak UTÁNA szórakozz.

Jóformán nincs pénzed szórakozni, hisz azt a pénzt költöd el, amiből ki kéne fizetned a tartozásod.


Gondold végig a dolgokat, életed végéig akarsz hiteleket halogatni még végül ebe bolondulsz bele, vagy inkább végre kifizeted most és nem kell miatta többé aggódnod?

2016. jún. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!