Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzés lehet az, ha...

Milyen érzés lehet az, ha valakit fejbe lőnek?

Figyelt kérdés
Néha azon gondolkozom, ha valakit fejbe lőnek mit érez belőle és mi hogyan történik? Kinek mi az elképzelése róla?

2016. jún. 9. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Tegnap fejbe lőttek. Hát először egy kicsit fájt, de aztán hamar elvesztettem az eszméletemet. Most egy felhő szélén ülök, és csak nevetni tudok az egészen.
2016. jún. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

5-10 másodpercig még egész jól működik az agy, még akkor is ha leválik a fejed a nyakadtól. Lövés után a vérzéstől agyvérzést kapsz, eszméletet fogsz veszíteni, tehát erről az 5-10 másodperces időről beszélünk.

Ez nagyon kiszámíthatatlan, hogy mit fogsz érezni,nagyon attól függ, hogy merre barangolt a lövedék. Lehet, hogy hatalmas fájdalmat fogsz érezni, lehet hogy csak szétesnek a gondolataid, mert bizonyos agyi pályák megszűnnek, de szerintem még simán van idő arra, hogy megtörténjen az életed lepergése.

2016. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én eddig úgy tudtam, hogy egy lövés energiájától akárki elájulna. Én úgy tudom elképzelni, hogy egyszer csak elmegy a kép és vége....
2016. jún. 9. 20:48
 4/7 crudy ***** válasza:
37%
Háát igazából egy lövedéknek nincs túl nagy energiája. Az oké h nagyon gyors de ugye nagyon pici a tömege. Amiért erős az az h azt a nagy sebességet nem igazán lehet hamar lefékezni. Ha fejbe lőnek, mint azt írták rögtön át megy a fejeden hiszen a fejedben a csont a legkeményebb és ilyen kis felületen ilyen erővel gond nélkül atomjaira hullik.
2016. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A csontokat kívülről csonthártya borítja, ebben vannak idegek. A koponya is csontokból áll (ki gondolta volna XD), tehát van csonthártya rajta. Amikor fejbe lőnek, az ember biztosan érzi azt a fájdalmat, ahogy a csont megsérül.

Az agyban viszont nincsenek érző idegek. Itt érzés nincs, csak feldolgozás. (Ezért lehetséges az is, hogy az agyműtéteket úgy végezzék, hogy az ember ébren van, mert nem érez semmit abból, hogy az agyában turkálnak.) Tehát azt nem fogod érezni, hogy az agyadba behatol a lövedék. Az, hogy mennyi időn belül hal meg az ember, vagy egyáltalán meghal-e, attól függ, melyik agyterület sérül. Elvileg túl is lehet élni a fejlövést, ha valahogy elkerüli az agyat, vagy olyan részt sért meg, ami nem létfontosságú, viszont akkor is súlyos károsodásokat, fogyatékosságot okozhat.

2016. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem csak 2fele eredmeny van:


vagy tuleled es akkor qrva fajdalmas, olyan amit meg eletedben nem ereztel (veseko/epeko gorcs, szulesi fajas es foghuzas erzesteleites nelkul EGYBEN)

a masik lehetoseg, hogy belehalsz es akkor nem erzel semmit, de ha erzel sem fogod tudni elmondani senkinek, ugyhogy mi sose tudjuk meg...

2016. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
kérdezd Jimmy-t! :_)
2016. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!