Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan és hogyan tudok szerezn...

Honnan és hogyan tudok szerezni szociális rászorultságot igazoló okiratot?

Figyelt kérdés
Kollégiumhoz kell hogy bennmaradhassak, nagyon fontos. Válaszokat előre is köszönöm.

2016. jún. 22. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szüleid kereseti igazolása, ha dolgoznak, ha nem a Munkaügyi Központtól, hogy regisztrált munkanélküli(ek).
2016. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A probléma a következő: 100 éve nem élek a szüleimmel, gyámra(rokonokra) bíztak mivel rosszak voltak a körülmények otthon. Azóta saját magamat kéne eltartanom saját pénzemből mert rokonaim nem tartanak rám igényt ha nem muszáj, ezért kellene kolesz addig amíg nem rendezem egyéb dolgaim.
2016. jún. 22. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor most tulajdonképpen miből élsz? És hol laksz, a rokonaidnál? Egyáltalán hány éves vagy?
2016. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen a rokonaimnal lakom. Abbol élek hogy dolgoztam nyaronkent illetve evkozben ritkan suli kozbe, es van felretett penzem osztondijbol es kaptam csaladit sajat jogon ennyi. Nem vagyok ingyenelo en se azert. Ebben az esetben rokonaimmal kene beszeljek vagy magam is eltudom intezni? Mert velul nem jo mostanaban a kapcsolatom, úgymond. De az érdekelne hogy hova forduljak ez igyben. 19/F
2016. jún. 23. 09:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, nem irigyellek. Talán a gyámhivatalnál kellene próbálkoznod, gondolom ők helyeztek el a rokonaidnál, elmondani nekik, hogy mi a helyzet, talán tudnak segíteni.
2016. jún. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!