Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék pénzt keresni...

Hogyan tudnék pénzt keresni 13 évesen?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék venni egy tagságot egy MMORPG-ben.

Viszont a szüleim nem tudnak róla, és úgy gondolom hogy nem is vennének nekem ilyesmit...Szeretném megkeresni az árát bármilyen módon.

Tudom, hogy egyesek számára "pénzkidobás" lehet, hogy ha egy játékért fizetünk, de igenis lehetnek élményeink egy játékban is.

Félreértés ne essék, nem vagyok kocka, (na jó, az előbbi mondatom után tényleg úgy tűnhet) de akkor is nagyon nagy álmom megszerezni azt a tagságot.


13/L



2016. jún. 28. 20:18
 1/5 anonim válasza:

Cseresznyeszedés,meggyszedés mondjuk ezekről már lekéstél.

Almaszedés,szilvaszedés stb.Sok ember keres ilyen ''szedőembert''egy kis pénzért.De nem ebből fogsz meggazdagodni :D

2016. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Igen, gondoltam, de sajnos nem tudom, hol lehetne lehetőségem ilyesmivel pénzt keresni.

Ott ahol lakom, ott nem nagyon van ilyesmire lehetőség.

Mármint, ha lenne is, akkor se kapnék érte pénzt.

Max. egy csokit. Gondolkodtam az újságkihordáson,de nem hiszem, hogy ilyen fiatalon rám bíznak egy köteg papírt..:(

2016. jún. 28. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Többször volt már a kérdés.

Vajon miért nem keresel vissza?

2016. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Melyik MMORPG az? :O
2016. jún. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a World of Warcraftal egész szép pénzt össze tudsz szedni ha értesz a kereskedéshez és gyorsan megérted a kereskedelmi rendszerét. Előre kalkulálsz, füzetet vezetsz etc. Az eleje szopás, de utána beindulnak a dolgok :D
2016. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!