Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Színésznő akarok lenni de...

Színésznő akarok lenni de mindenki csak le akar beszelni róla és azt mondják hogy az lehetetlen mert nincs pénzünk mit tegyek? Ez a minden álmom

Figyelt kérdés

2016. jún. 30. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

hát hány éves vagy? akkor képezd magad mozgás, beszéd, ének, hangszer - a felvételire ez kell

[link]

2016. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
14
2016. jún. 30. 18:27
 3/15 anonim ***** válasza:
a színművészeti egyetem ingyenes, és elég hamar ösztöndíj és különféle pénzkeresési lehetőségeid lesznek - csak nagyon nehéz bejutni.. de még időben vagy - az iskolában járjál énekkarra, az énektanárod kérd meg foglalkozzon veled, mert felvételizni szeretnél majd a színire , az irodalom tanártól kérdezd meg hogy készülj, színjátszóba járj - ezek mind ingyenesek. Hangszert tanulsz? az jó lenne. Meg jó tánc, mozgás
2016. jún. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kisújszálláson kezdtek most nyelvi előkészítős leszek nem lesz ének óra se irodalom a 0 .dik évfolyamba de attól függetlenül oda mehetek az adott tanárhoz vagy a régi tanáromhoz hogy segítsen az a baj nem játszok hangszeren de szeretnék cés nem tudom a suliba van e színjatszo
2016. jún. 30. 18:45
 5/15 anonim ***** válasza:
Ma már le lettem hurrogva azért, mert belekötöttem helyesírásba. Ha színésznő szeretnél lenni, akkor a pénznél is fontosabb az igényesség. Az anyanyelv ismerete, s magas szintű művelése. Erre nagyon figyelj oda!
2016. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De ha nem birok egyetemre menni
2016. jún. 30. 22:52
 7/15 anonim ***** válasza:
Jaj! Ez a nem bírok még rosszabb, mint a helyesírásod. Ha nem bírsz, akkor nem neked való a színészi pálya.
2016. júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De én színész akarok lenni Bocsánat a helyesírásom miatt
2016. júl. 1. 11:10
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha tényleg színész akarsz lenni akkor felejtsd el az a szót hogy nem bírok.

Aki valóban színész akar lenni, az mindent megtesz érte, mégha az lemondásokkal és erőfeszítésekkel is jár. Ez nem úgy megy, hogy én az akarok lenni és az ölembe hullik a lehetőség. Olvass rengeteget, ami által a szókincsed és a helyesírásod is javul, ha van keress színjátszókört a közeledben, meg még csinálhatod azt is amit előttem mondtak.

És még valami ami nagyon fontos. Legyen önkritikád. Nem azt mondom hogy sose leszel színész mert rossz vagy, hanem ismerd fel ha valami jól megy és ha valami abszolút nem.

2016. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9-es valószínű egy könyvtárban ülő bölcsész- igaziból nem a helyesírásodra lesznek kíváncsiak a felvételin: hanem hogy tudsz a testeddel, a hangoddal bánni. Énekelni, táncolni, mozogni (színpadi mozgás, minden gátlás nélkül), beszélni, szavalni. A bizonyítványok jegyei itt nem számítanak - 100%-ban képességvizsga van. Amit viszont még 4 évig van időd fejleszteni. És ha ingyenesre felveszek, el tudod végezni, szegények is elvégzik. Persze, hogy olvass sokat, az jó tanács, igazi irodalmat, ne szemetet. Most mehet végig az összes Jókai, néhány év múlva Tolsztoj.
2016. júl. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!