Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha imádok rajzolni és egy...

Ha imádok rajzolni és egy rajzos középiskolába megyek hogyan tudnék onnan tovább elhelyeszkedni?

Figyelt kérdés
Szeretnék kézi rajzolással foglalkozni és nem gépi animációval. Nagyon szeretek grafikákat csinálni de nem tudom mit csinál egy grafikus. Inkább külföldön vagy belföldön menjek képzőművészeti egyetemre?

2016. júl. 17. 15:11
 1/1 anonim válasza:

Szia:) Egy grafikus tervrajzokat készít, akár lakberendező vagy bármi hasonló, autók tervrajza. Olyan munka amellyel az alap ötletet csinálod meg. Például egy animációs filmet először grafikusok terveznek. Simán, papír, ceruza és ötletelés. Így megy. És itthon is van számos jó egyetem, csak tanulni kell hozzá + nagyon szorgalmasnak kell lenned.

Remélem segítettem, ha van még kérdésed írj privátban.

( grafika szakon tanulok középsuliban) Én sem vagyok még mindennel képben :D

2016. júl. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!