Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyári munka 14 éves kortól?...

Nyári munka 14 éves kortól? Hol találok ilyet Budapesten a XX. XXI. és az XXIII. kerületben vagy környékén? KÉRLEK SEGÍTS! Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudtok nekem segíteni,hogy hol találhatnék nyári munkát??

14 éves vagyok,és nyáron szeretnék már dolgozni valamit,mert azért mégis csak jobb úgy elkölteni a pénzt,hogy én kerestem meg és nem Anyucit meg Apucit nyúltam le pénzzel.Nagyon szeretnék dolgozni,de mindenhol csak 16 éves kortól lehetséges,vagy legalábbis én még nem találtam 14 éves kortól munkát.Szóval ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszönném!FONTOS LENNE:S


2010. ápr. 17. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem is fogsz találni!

14 éves korban még csak illegálisan lehet dolgozni,illetve rokonoknak,szomszédoknak segíteni esetleg.Pl:bevásárlás öregeknek,fűnyírás,kutyasétáltatás,takarítás.

15/L

2010. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
próbálkozz a modellkedéssel. az elején be kell fektetni pénzt a portfóliódra, de később megtérül.
2010. ápr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat.

Modellkedéssel nem foglalkoznék,mert nincs hozzá meg az alakom.Nem vagyok gebe,inkább kicsit kerekded:)

2010. ápr. 19. 19:22
 4/4 luluka99 válasza:
Kocsimosás, fűnyírás, lakóparkban kutyasétáltatás, takarítás, mosás-vasalás meg max ha van ismerősöd aki boltot üzemeltet talán nála de 15 éves kortól is csak legfeljebb szülői engedéllyel lehet.
2013. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!