Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismertek barna, nagyjából...

Ismertek barna, nagyjából hosszú hajú, oldalt elválasztott frufru-s anime karaktert? (még vannak lényeges adatok)

Figyelt kérdés
Cosplay-t szeretnék csinálni, és tippem sincs...Parókát nem szeretnék, és szoknyát is kizárnám. Kicsit egyszerűbb cp-re gondoltam...Előre is köszönöm, bár nem látok sok esélyt, hogy létezik ilyen karakter.

2016. aug. 6. 19:16
 1/10 anonim válasza:

ao haru ride-ból Futaba Yoshioka. bár ő szoknyázik.

Sakurasou no pet kanojo-ból Nanami Aoyama.

To aru Kagaku no Railgun-ból Misaka Mikoto.

Minami-ke-ből nemtudomki :D

2016. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezek sajnos hárem animékből valók... Futaba-n én is gondolkodtam, de szoknyás... Valami kicsit fiúsabb lánynak örülnék, menne a stílusomhoz. ^^' Ha nincs ilyen, majd megint leszek Eyeless Jack...xd
2016. aug. 6. 20:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Iki Hiyori - Noragami

Viszont az a bökkenő, hogy ő is szoknyás


Vagy ha becopfozod a hajad, akkor lehetnél Chihiro a Chihiro szellemországban-ból

2016. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Copfos vagyok, de ő meg már túl egyszerű cp...Azért köszi :D ha lehet akár fiú karakter is na ><
2016. aug. 8. 20:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Fiú karakter cosplayezése esetén milyen parókáid vannak?
2016. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem muszáj paróka...crosplay is jó :D
2016. aug. 9. 01:18
 7/10 anonim ***** válasza:
De ha esetleg fiút cosplayeznél, mit csinálsz a hajaddal?
2016. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Írtam, cRosplay... Olyankor lányt csinálunk a fiúból... :D
2016. aug. 10. 00:07
 9/10 anonim ***** válasza:

A crossplay jelentése az, amikor valaki ellenkező nemű karakternek öltözik, tehát lány fiúnak, fiú lánynak, nem pedig a karakter ellenkező nemű változatának. Például ha egy lány egy fiú katakternek öltözik akkor az crossplay, viszont ha csak a fiú karakter lány változatának az nem crossplay.


Viszont akkor Lightot tudnám mondani a Death Noteból, neki még egyszerűbb is a cp-je.

2016. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hm...Rendben, még majd gondolkozok.
2016. aug. 10. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!