Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titkos alagút Pannonhalmára?

Titkos alagút Pannonhalmára?

Figyelt kérdés
Gönyűi lakosként tisztában vagyok azzal, hogy a postakocsi fogadóbol földalatti alagút vezet a pannonhalmi apátságba. (urbanlegend) a minap Nagyszentjános honlapján olvastam, hogy a falu őse Öregszrntjános templomából is vezetett alagút az apátságba. Azt is megtaláltam, hogy a győri káptalan dombról is van alagút.. A kérdesem:honnan vezet még alagút a Pannonhalmi apátságba?
2016. aug. 17. 23:44
 1/4 anonim válasza:
Pannonhalmi vagyok, es azt hiszem Tihanyi apátságból is vagy csak siman Tihanybol de vezet
2016. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én is pannonhalmi vagyok.jártam többször is a dombokon, de csak egy nagyobb gödört találtam beomolva,benne gerendákkal.A tihanyi alagút nem hiszem, hogy feljönne pannonhalmáig.
2017. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
80%
ezek nem igazak, de van egy alagút, ami viszont igaz, mert a 11-es kapuzárás után azon jutottunk ki ha valaki el akart szökni éjszakára. Viszont van egy pontja, ahol már felnőtt nem fér át, és csak pártíz méterrel az apátság mellé visz. Az apátságon belül viszont több bejárata is van.
2017. márc. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is tudok pár falut a környékéről ahonnan állítólag van alagút. Azonban véleményem szerint ezek nem valósak, főleg nem a tihanyi. De ha valaki tud valamit ossza meg velünk.
2019. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!