Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy magyar Youtuber általában...

Egy magyar Youtuber általában mennyi idő alatt ér el 100000-ret?

Figyelt kérdés
Mármint pl. ma ismertebb "Videósoknak" mennyi időbe telt? (Csak kíváncsi vagyok)

2016. aug. 18. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
4-5 év. Ne tervezd hogy megélsz belőle
2016. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában soha, mivel a sok ezerből pár tucat van aki ezt már elérte.
2016. aug. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

100 000 mit? Feliratkozót, vagy nézettséget?

Nagyon sok magyar csatorna van már ami 100 000 feliratkozót elért, vagy a közelében jár. Nem egy tucat :) inkább több száz, mert nem nagy kunszt. Annyi a titka, hogy napi szinten készíts videókat népszerű témában, főleg fiataloknak.

A rekord az Isti és az Unfield nevű gyerekek sportcsatornája, amire hetek alatt összegyűlt 100 000 feliratkozó. Kell marketing is, sok ismert videós másoknál reklámozta be magát.

Ha nem riaszt vissza a magamutogatás, a negatív visszajelzések és rosszindulatú megjegyzések, vagy az erős kritikák, a többi videós szemétkedései, hogy a videóban látható megnyilvánulasáiddal lejárathatod magadat egy ország előtt, akkor jó esélyeid vannak. Pont ezért nem lesz mindenkiből híres youtube cölöb.

Meg aztán minek 100 000 - 500 000 feliratkozó, amikor 1-1 videót csak ennek a tizede néz meg? Ha a nézettségre gondoltál, videónként elég ritka a százezres nézőszám. A ritkán jelentkező, de akkor nagyot dobbantó youtubereknél fordul elő, van aki több videójával is milliós megtekintés felett jár.

2016. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem egy tucatot írtam. Pár tucatot.


A Socialblade 64 db ilyen feliratkozószámú magyar csatornáról tud, amelyek közt van nem magyar is, csak itteniként regisztrálták. Ugyanúgy lehet magyar csatorna más országbeli regisztrációval, de nagy arányban sokkal több nem. Az SB-n nyilván nincs minden Youtube csatorna regisztrálva, de amelyik 100 ezret elért, azt már jó eséllyel figyelik és fent van, így az eltérés nem lehet sokkal nagyobb.


De mi van, ha 200 ilyen csatorna van? Mennyi van összesen, több 10 ezer, 100 ezer? Ahhoz képest a pár száz is semmi. Szóval jó eséllyel soha nem éri el egy átlag Youtuber a 100 ezret, nagyon kis eséllyel pedig igen.


A több százat milyen statisztikából vetted?

2016. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valami cikkben volt amiben utánajértak. Az a véleményem, hogy aki el akar érni jelentős nézettséget, az el is fog. Elszántság kérdése. De néhány igazi hobbivideóstól azt hallom, hogy nekik csak nyűg lenne ezért nem is hajtják a nagy nézettséget, hanem inkább egy barátságos kis kört alakítanak ki. Én se vagyok feliratkozva sehova, nem sok értelmét látom az egésznek. Azt pár videóst akit követek azoknak úgyis megnézem naponta a videóit mert tudom, hogy minden nap készítenek újat. A videósok se a feliratkozók után kapják a pénzt, hanem a megnézett reklámok számítanak.
2016. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!