Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zsíros haj ellen mi a legjobb?

Csontianyja kérdése:

Zsíros haj ellen mi a legjobb?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy megmosom este a hajam és 1. nap nagyon szép meg minden bár már estére is mintha zsíros lenne viszont 2. nap mintha 1 hete nem mostam volna hajat és nagyon csúnya és este megint mosnom kell. Mit csináljak? Van valami olyan dolog amit koliba is használhatok?

2016. aug. 21. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában a hormonjai miatt zsíros vagy szára a haj, az enyém pl, igen száraz pedig ff vok és 40. Fórumokon nézzél inkább szét itt nem igazán fogsz érdemi választ kapni. Én pl, épp most vettem 3 doboz herzériát mert írták hogy van akinek zsíros lett tőle, na mondom nekem pont ez kell de nem lett jó mert még szárazabb lett, még egy dobozzal se fogyott el. Igaz az se olyan már mint 20 éve, akkor jó volt.
2016. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a sok hajmosástól rosszabb lesz. Nekem is hasonló volt régen a promlémám és bárhogyan is nézett ki a hajam, egy héten csak 2szer mostam ki. Mikor már zsíros volt a hajam összefogtam, befontam. Ezt csináltam vagy fél évig és jobb lett! Pont elegendő volt a heti 2 hajmosás, most nyáron pedig egy hétig is kibírja úgy, hogy mondjuk csak 2 nap kell összefogni a hajam,mert már nem szép kiengedve.
2016. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0-ás hajvágó
2016. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az utolsónak főleg!:D
2016. aug. 22. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!