Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes elolvasnom a Harry...

Érdemes elolvasnom a Harry Potter könyveket? Kinek hogy tetszett?

Figyelt kérdés

2016. szept. 5. 12:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mindenképp. Az a legjobb könyv a világon. (oké, könyvsorozat) Olvasd el, mert nagyon jó.
2016. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb könyv amit valaha olvastam és ez nagy szó, mert rengeteg könyvet olvastam már rengeteg műfajban.

Nagyon összetett mű, tanulságos, vicces, izgalmas és szerintem mindenki talál benne valamit amit tetszik, mert mindenféle téma felhozódik benne.

Mindenképp olvasd el, sokat nem veszítesz vele :)

2016. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Úgy látszik, el fogom olvasni :)

2016. szept. 11. 10:00
 14/20 anonim válasza:
Nagyon érdemes szerintem ugyanis ha elkezded olvasni nem tudod letenni (legalábbis én így vagyok vele).Nagyon jó részek vannak benne és izgalams.Azt ajánlom miután kiolvastad nézd meg a filmet.
2016. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Két hete mentem el a könyvtárba az első részért. Most a második felénél tartok 😊 Nagyon imádom, azt hiszem, ez lesz a kedvenc könyvem 😍 Köszi srácok!

U. I. Mindenképp megnézem a filmeket, de csak miután elolvastam a könyveket 😊

2016. szept. 24. 08:59
 16/20 DarthPlagueis ***** válasza:

Nekem személy szerint a 6. volt a kedvencem. Nagyon sok részletet meg lehet tudni Voldemortról, gyerekkorától a hatalomra jutásáig. A filmváltozatnak szerintem ez a legnagyobb hiányossága, hogy letudta pár részlettel.

Jó szórakozást a könyvekhez, és véletlen se add fel! Bár az első három eléggé gyerekmesés, de a negyediktől, de főleg az ötödiktől nagyon bedurvul a sztori, és a filmeket mindenképp felülmúlja.

2016. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon köszönöm! Már csak pár oldal, és kivégzem a másodikat is! :) Tényleg nem lehet letenni! :D
2016. szept. 25. 17:28
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nemsokara befejezem az utolsó kötetet. Én azért sajnálom, hogy a filmeket már láttam a könyvek olvasása előtt.
2016. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Mindenképpen olvasd el!! :)

Hatalmas kedvencem,és ezzel nem vagyok egyedül...fantasztikus könyvsorozat,és a filmek is nagyon jók!

Remélem,tetszeni fog! :)

2016. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 kitteyvioletta válasza:
Olvasd el nagyon jó!
2016. okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!