Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud mondani egy filmet/...

Feherdaniel2010 kérdése:

Valaki tud mondani egy filmet/animét/könyvet/akármit aminek van egy Jhin (League of Legends karakter) szerű szereplője? Az mindegy hogy főszereplő, antagonist, vagy akármi. Úgy értem, mint valami srác aki művészetként gyilkol meg minden.

Figyelt kérdés

2016. szept. 5. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Jin Kazama a tekkenből.Itt a története

2016. szept. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Baccano! Ebben vannak elég elvetemült karakterek :)
2016. szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Samurai Champloo
2016. szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legelső vagyok.Bocsánat félreértettem a kérdést,azt hittem ugyanolyan nevűt keresel.De végül is ő is művész ,csak harc :D Meg ő is gyilkol :D
2016. szept. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Doc Hollyday,Wyatt Earp,Butch Cassidy,Sundance Kid :D
2016. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó sokan félreértették látom, egy olyan filmet vagy hasonlót kerestem :DD De amúgy köszönöm az összes választ, mindenkitől aki időt fordított arra, hogy válaszoljon.
2016. szept. 7. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!