Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért adnak sokan olyan nevet...

Miért adnak sokan olyan nevet a gyermeküknek amibe szerepel az an szó? Egyet se tudnék mondani ami szép, talán a Panna.

Figyelt kérdés
Idegesit ha meghallom hogy anna zsuzsanna anita,annyira tucatnév és nem is szépek.Tudom hogy mindenki maga ura de fàj hogy az én jóìzlésem màshol nincs jelen.
2016. szept. 8. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Ne haragudj, de te meg nem tudsz magyarul. Tévesen használsz szavakat. Nem ismered a jelentésüket?

De mindettől függetlenül ez a te magánügyed. Ha te így látod, nekünk mi közünk hozzá?

Ízlésekről nem lehet vitatkozni, s azt sem tudjuk, ki, mikor, milyen hatásra választ nevet gyermekének.

2016. szept. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 s55 ***** válasza:

Van benne valami, tényleg nagyon sok ilyen nevű lány van. Sajnos azért lehet ez így, mert divattá válik és sokan igazodni akarnak a divathoz.

Amúgy szerintem Panna szép, Anita szép, Zsuzsanna csúnya, Anna unalmas.

2016. szept. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És az Andrással mi a bajod?
2016. szept. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kiírtam mert megakartam kérdezni a vilàgtól h.mit szól hozzà meg senki nem tökéletes énse tese és nem kell mindjár ellenségeskedni végülis azt se tudod ki vagyok.A másik meg szerintem h.a moderátoron kívűl ne szóljon bele senki hogy ki mit ír ki attól függetlenül h.van e köze hozzá másoknak vagy nincs.
2016. szept. 9. 07:39
 5/5 anonim válasza:
Kicsit későn válaszolok, bocsi. Tényleg sok ilyen név van, nekem nincs bajom velük, de pl az Anna már icipicit unalmas (nem sértés az Annáknak, attól még nagyon szép név. Nekem is az Anna a védőszentem) Úgy, hogy a nagynénim Zsuzsanna, kicsit rossz volt olvasni ezeket a sorokat. Jó, nem azt mondom, hogy ne írjatok rosszat bármilyen névről, ezt mindenki maga tudja. Nem kötözködni szeretnék, csupán egy kis tipp: a tulajdonneveket nagy kezdőbetűvel írjuk. Szép estét mindenkinek! (elnézést, ha kicsit értelmetlen a mondókám, de késő van...)😁😉❤️☺️
2020. jún. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!