Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 napja Ferihegyen dekkol...

12 napja Ferihegyen dekkol egy 800Ft értékű telefontok normális?

Figyelt kérdés

Van akinek ennyire ráültek a csomagjára és megkapta végül?

Vagy a szokásos tolvaj Magyar Postával van megint dolgom?


Nagyon ritkán használom a Magyar Postát, mert már korábban is megloptak.

Más csomagszállítóval soha nem volt probléma.

Van csomagkövető szám, külföldről nyomon is lehetett követni Budapest, Ferihegyig a csomagot, de onnantól, már nem található a csomagszám alapján. Távol-keleti szigetországból jött a csomag.


Nyolcszáz forint értékű, szóval se VÁM, se ÁFA nem jön szóba.



2016. szept. 26. 13:08
 1/5 anonim válasza:

Honnan tudod, hogy Ferihegyen dekkol?

(Malaysiából kapott csomagomon nálam is Ferihegyet írt ki.)

Nem tudom melyik postával küldetted, annak az elosztó központja mikor dolgozza fel a küldeményt.

Ha követhetően kérted, akkor nem fog elveszni és adj időt a postának (nekem eddig jó tapasztaltaim voltak velük, csak ezért írom ezt - egyszer veszett el csomagom, amit a küldő követéssel kiderített, hogy nem lett kézbesítve és ingyen újra küldte amit aztán megkaptam)


A helyedben türelmesen várnék.

2016. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen Malaysia, és azt írja a külföldi csomagszám, hogy 2016-09-14 Hungary, Item Arrived at Ferihegy
2016. szept. 29. 18:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem lopta el senki, meglett. :) kicsit későn, de meglett...
2016. okt. 4. 18:09
 4/5 A kérdező kommentje:

Fejlődik a Posta, még közvéleménykutat is levélben, hogy frankón megjött-e a cucc, a postás korrektül ráírta-e az időpontot, amikor bedobta stb. stb.


Ez valami újítás a Postánál?

2016. okt. 4. 21:55
 5/5 anonim válasza:

Örülök, hogy meglett.

Nekem egy 300 forint körüli Alis csomagom nem volt meg egy ideig úgy, hogy a posta.hu azt jelezte ki, hogy kézbesítette. Meglepetten olvastam ezt és másnap valaki városbeli felhívott mobiltelefonon, hogy nem dobtak-e be hozzám előző nap egy Alis csomagot, mert az enyémet hozzá dobták be. Átvette, kibontotta - nem az lett amire számított, bármikor mehetek érte, amit már megtettem.

A csomag címzéséről vette a mobilszámomat, amin hívott.

Utólag is köszönöm neki.

2016. nov. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!