Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Harry Potter és a elátkozót...

Harry Potter és a elátkozót gyermek lesz film?

Figyelt kérdés

Szerintetek lesz a most meg jelent meg jelenő Harry Potter és a elátkozót gyermek igaz hogy jó ha van könyvben is de azért a film csaknem marad el vagy igen?

-Ezt ha valaki meg válaszója akkor köszi.



#HarryPotterésaelátkozótgyermek #Filmlesz
2016. szept. 26. 16:52
 1/3 anonim válasza:
Szia. Én azt halottam,hogy az egy színdarabos filmes valami lesz. És a könyv sem eredeti. Csak forgatókönyv. És, hogy az nem lesz ugyanolyan,mert Rowling bejelentette,hogy a 7.az utolsó KÖNYV. Bár mindenki mást hisz el. Én így tudom. :)
2016. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy színdarab, és nem is JKR írta.
2016. szept. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Cursed Child nevű színdarab már előadásra került Londonban. Azt olvastam, hogy a Warner Bros. Filmstúdió tervezi a film forgatását is, azzal a bökkenővel, hogy csak Daniel Radcliffet tudnák elképzelni Harry szerepében ( amit maximálisan megértek) csakhogy a színész köztudottan "egy kis távolságot szeretne tartani a karaktertől"
2016. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!