Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem jó modellisk...

Ajánlanátok nekem jó modelliskolákat Budapesten?

Figyelt kérdés

Jó modell(felkészítő) iskolákat keresek (13 éves lánynak) Budapesten, lehetőleg III. kerület (Óbuda) környékén, de a környező területeken is megfelelne. Árra is kíváncsi lennék, és bármilyen tapasztalatot szívesen fogadok.

Sütő Enikőét ismerem, de azt mmondják többen is, hogy pénzleszívás és nem érdemes.

Válaszokat előre köszönöm.



2016. okt. 19. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert erre van szüksége egy 13 éves lányra. Onhanytatas, testkep zavar, azt hiszi a külsejeben rejlik az értéke, várta pamacs éves... éppen eléggé elcs.eszet generáció, de hajrá. Manapság 13 évesek aktív nemi életet élnek. Meg kapta a legújabb ajfont? Gratulálok, szép élete lesz amíg elég szép hozzá. Majd mutasd meg neki hogyan kell ledugni az ujját a torkán
2016. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is 13 éves lány vagyok. Persze valamennyire engem is vonz a modellkedés, de azért egy modelliskolát erősnek tartok ennyi idősen, még ha ő akarja akkor is. Ha meg a szülő akkor pláne... Ennyi idősen inkább menjen el egy jó iskolába.

De ha tényleg mindenképpen komolyan akarja venni a modellkedést szerintem akkor is fölösleges a felkészítő iskola. A kisugárzást nem lehet megtanítani, az csak vagy megvan egy emberben, vagy nem.

Persze, lehet, hogy én mondok hülyeséget, egy kis 13 éves ne alkosson véleményt erről, de azért mégis...

2016. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És az előttem válaszolónak (2. vagyok) azért egy "tisztelet a kivételnek" megjegyzésnek igazán lenne helye a válaszban, mert sajnos sok esetben igaz, de azért én is kikérném magamnak ezt a stílust mert rám például pont nem igaz ebből semmi sem.
2016. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: igazad van, én is ismerek egy tüneményes 14 éves lányt. Csak mindig felháborítanak a gyerek szépség versenyek, mert még a felnőtt modelleket is tönkre teheti, nem hogy még egy ilyen fiatal, könnyen befolyásolható lányt. Komolyan, modell iskola, hogy aztán azért kapjon pénzt mert jól nézz ki? Tudom, szükség van modellekre. Sajnos vannak szép és csúnya emberek. Természetes hogy alkalmazzák őket termék bemutatásra. Ezzel nincs baj. De ha ennyi idősen, azt tanulja, hogy a külseje az értéke, szebb másoknál, a testével mindent megkap, milyen ember lesz belőle? Sok gyerek szépség versenyt láttam. Olyat ahol oteveseket futtatak. Ez egy érdekes téma, több oldalról is meglehet közelíteni. Azon kívül, hogy önbizalmat add, semmi haszna. Ráadásul ha veszítenek, az vám bennük , hogy a másik kislány szebb mint én. Ezek a lányok mindd akaratosak voltak, akik bántottak a testvéreit és a szüleit. Nyilván a rossz nevelés az oka, de a szépség verseny futtatás rátesz még egy lapáttal. Tudom hogy nem fogsz letenni róla. Hibát kovetsz el, de a te dolgod kedves kérdező. Gondold át milyen jövőt szánsz neki. Tanuljon vagy mutogassa magát.
2016. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi, de ez baromira nem adott semmi féle választ az eredeti kérdésemre. Véleményeket a modellkedésről szeretném ha megtartanátok kedves válaszadók egy másik kérdésre.

A rendes, tényleg választ adó hozzászólásokat még mindig várom türelemmel.

2016. okt. 23. 01:10
 6/6 A kérdező kommentje:

És a tiszteletbeli elsőnek üzenném, hogy a lány lehet, hogy bele sem kezd, én ismerem a szakmát, nem igénylek felvilágosítást.


Megismételném: Modelliskolák Budapesten?


És ha bárki belém akarna kötni, hogy "Google barátodat még nem használtad?!?" , akkor tudatára szeretném juttatni, hogy eleget kerestem, de mégsem találtam megfelelő információt.

2016. okt. 23. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!