Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék az osztályban...

Hogy lehetnék az osztályban "népszerű"? Milyen legyek az osztálytársaimmal? Vagy miket csináljak? =) Thenk you:D

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szívesen :D
2010. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%

humor, ruha, cipő...

nálunk ez a menőség ^^

pííííísz<333

2010. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
74%

Elsősorban gyakorold az angol nyelvet. Másodsorban ha fiú vagy, akkor szemeld ki magadnak a leggyengébb csávót és azt heti rendszerességgel verd el. Az órán légy tiszteletlen a tanárral, mindenképp akadályozd az óra megtartásában. A lányokat piszkáld, kritizáld a külsejüket. Hidd el, mindezek ellenére népszerű leszel náluk (hisz ebben a korban, sőt akár később is többségük nem gondolkozik racionálisan). Ha lány vagy, hordj szexi ruhát. Most már úgy is jön a jó meleg idő és ahogy nő a hőmérséklet, úgy csökken a testfelületet befedő ruhadarabok mérete. Ez persze még nem elég. Szünetekben enyelegj a suli legkeményebb(nek vélt) csávóival és ezeket a személyeket gyakran váltogasd. Járj gyakran plázákba hasonszőrű barátnőiddel. Ha a srácokkal moziba, vagy netán diszkóba mennél enged, hogy fogdossanak és úgy általában semmilyen közeledést ne utasíts vissza. Nincsenek tabuk.

Nagyjából ez a recept.

2010. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

utolsó: ez a k*rvaság receptje:D

de télleg ígyvan:D én is inkább az ilyen csajokra hajtok

2010. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Amit kifelejtettem:

Idővel nonfiguratív tetoválás a fenék főlé. Esetleg piercing a szájszélhez.

2010. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kezdjük ott hogy lányvagyok=D

ésés én a k*rváknak pont az ellentétjük vagyok...szóval gyűlölöm pl a rózsaszín ruhákat xDmeg hát rock a stílusom:D

és én csak arra voltam/vagyok kíváncsi hogy osztályba hát ne mindenki de sokan kedveljenek:)

meg a suliba is többen ismerjenek:)

kösziköszi:)

köszi köszi:)

2010. ápr. 27. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!