Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek voltak cigányok az...

Nektek voltak cigányok az általános- és kozépiskolában?

Figyelt kérdés
Nekem általánosban rengetek volt, gimiben már csak egy-kettő. De pl. barátnőm vallásos gimibe járt és egyetlen egy kissebségi sem volt. Ilyet csinálhatnak, hogy nem vesznek fel romákat?
2016. okt. 23. 13:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

rengeteg*

kisebbségi*

2016. okt. 23. 13:49
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Ha a roma nem illik oda értelmi szint vagy felfogás szerint, miért ne?
2016. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
cigányokat nem szoktak általában fel venni jobb helyekre :)
2016. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
Ez eleg rasszista dolog, hogy jobb helyekre. Ha ertelmes, jol tanul, tehetseges, miert ne vehetnek fel?
2016. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Általánosba egyszem cigány fiú volt az is az osztályomba. Középsuliba nem volt. (bár elég szedett vedett volt a társaság)

Technikum az olyan volt, hogy azon a részen ahol én voltam nem de az eü részen nagyon sok.

2016. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amugy altalanosban es kozepiskolan is csak egy par volt, de ez kornyektol fugg
2016. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%

azért ittam mert mindenki tudja milyen a tipikus cigány


nem mondtam hogy semelyik cigányt se veszik fel mert gondolom vannak értelmesebbek is


az rasszista hogy leírtam egy tényt?

amúgy csak tapasztalatok.....

2016. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
*írtam
2016. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"De pl. barátnőm vallásos gimibe járt és egyetlen egy kissebségi sem volt. Ilyet csinálhatnak, hogy nem vesznek fel romákat?"


Nem, nem csinálhatnak. De amikor te beadod a jelentkezési lapod, egyáltalán nem is látják a kinézeted, akik bent a suliban eldöntik, hogy jöhetsz-e vagy sem. Úgyhogy valószínűtlen, hogy ilyen megtörténik. Az oka, hogy nem veszik fel őket sok helyre, az az, hogy rossz tanulók, mert egymástól azt látják hogy az király aki... nem igazán foglalkozik a tanulással, nem szorgalmas. Sok esetben egymást jobban visszafogják, mint a lakosság többi része. Erejük meg sokszor nincs kilépni abból a közegből, ami lehúzza őket. Persze vannak kivételek, aminek mindig örülök (és szerintem mások is). A vallásos gimik általában a legszigorúbb, legerkölcsösebb, legnehezebb iskolák. Ha rossz a szorgalmad, vagy a magatartásod, azt is nézik, és nem valószínű, hogy fölvesznek ilyen helyre, ha nem felelsz meg meg valamiben.

2016. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Altalanosban csak nyelvoran volt egy csoportbontas miatt(masik osztallyal volt bontva angolosok es nemetesek).

Kozepiskola elsobe volt 5, 4 ki is bukott, harmadikban jott egy de o is megbukott.Csak egy jutott el erettsegiig neki meg lett

2016. okt. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!