Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Suliban hogyan szoktátok...

Suliban hogyan szoktátok elintézni a pukizást? Tanteremben, órán eregettek, vagy mondjuk szünetben félrehúzódtok valahova, esetleg a vécében?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a baj vele hogy van hogy kell, de ha nem eresztem ki akkor visszahúzódik. És bezzeg amikor már lehetne akkor meg hiába nyomom nem kell. Félrehúzódni meg a legjobb szabadtérre.
2010. ápr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes órán kísérletezni, mert hangtalanra számítasz, közbe meg előfordulhat, hogy géppuska ropogás lesz belőle. Valóban falakon kívül a legbiztonságosabb, amikor nincsenek a közeledben.
2010. ápr. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja. Szag szempontjából is.
2010. ápr. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én személyszerint olyankor szoktam megoldani az ilyesmit, mikor épp sétalok az udvaron, igy egy vekony csikot huzok szagbol, ami hamar fel is oldodik, és eltunik, nem pedig egy nagy felhot hozok letre, ami aztan ott van egy darabig.
2010. ápr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Osztálytársam órán szokta. Csendes ugyan, de cserébe nagyon büdös, ez viszont őt már nem érdekli. :-)
2010. ápr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!