Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Modell válogatás az ténleg...

A Modell válogatás az ténleg pénz csalás?

Figyelt kérdés
Ha pénteken megyek modell válogatásra és vinni kell 10.00ezer forintot?nevezési dijként
2008. okt. 5. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Mennyit kell vinni? Százezer forintot???? Vagy mennyit? Nem értem, olyan nincs, hogy 10.00ezer. Ha csak ezer forintot kell vinni, akkor nem hiszem, hogy csalás lenne, gondolom abból finanszírozzák a versenyt, máshol is szokott lenni nevezési díj. Ha annál több, akkor lehet. Bár szerintem még talán 10 ezer is lehet, mondjuk én annyit nem adnék. Inkább keress róluk valami referenciát, ha egy nagy cég, akkor nem hiszem, hogy csalás lenne, de még így is simán megeshet, hogy fizetsz és nem téged választanak ki.
2008. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
bocsi 10.000ezer
2008. okt. 5. 15:35
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

szóval 10,000,000 (tízmillió)ft- ot kell vinni...

hát, ez biz már kissé gyanússá teszi az ügyletet :)

2008. okt. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Szerintem először tanuld meg,hogy hogyan kell leírni azt,hogy TÍZEZER vagy 10.000 vagy 10-ezer.De hogy a kérdésedre is válaszoljak szerintem ez egy picit sok.
2008. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
JAJ 10-EZER MIT NEM LEHET EZEN ÉRTENI??????
2008. okt. 5. 17:31
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Azt, hogy ha leírod, hogy 10.000, akkor már minek írod oda mégegyszer, hogy ezer? Akkor az tízezer ezer.
2008. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen cég, milyen válogatás??? Ilyen nincs, válogatásért nem kérhetnek pénzt! Felejts el őket! Versenyre nevezési díjként elkérhetnek mondjuk 1000 Ft-ot, ha esetleg egy komolyabb mondjuk a Miss Hawaiian&Tropic oda talán 5000-t. De tízezer??

Ha bármi kérdésed van, irj nyugodtan, mert van 4 évnyi tapasztalatom. A legtöbb ügynökség is csak lehúz pénzzel, van 3-4, ami nagymúltú, és jó, az összes többi csak a pénzért csinálja, és nem foglalkozik a lányokkal!

2008. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

a felháborodott visszakérdezésed alapján úgy gondolom, hogy mindegy, hogy most elmész- e, vagy nem.

ha most nem vernek át, akkor majd átvernek máskor - kissé ostobácskának tűnsz (most erősen eufemizáltam...), szóval tök mindegy, hogy mit csinálsz :)

p.s.:

és nem megsértődni kell, ha szóvá teszik, hogy az ismereteid és a tudásod nem állnak elég stabil lábakon, hanem hallgatni - bölcsebb maradtál volna...

2008. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez biztosan nem csalás. Hát miért lenne az?:D

Vidd a tízmillió forintodat és nevezz be. Sok sikert! Szurkolok.

2009. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Csalás.. persze, hogy beveszik sokan. Elviszed a pénzt, juhi, beválogatnak, de fizess 60.000-t a portfóliódra, 40.000-t a tanfolyamra, legyen 3 féle magassarkút, egy 10.000 Ft-os sminkkészleted, és miután mindent összekapartál, kiderül, hogy nem adnak állást.
2010. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!