Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Osztálykarácsony mit vegyek...

Osztálykarácsony mit vegyek neki? 15/L

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy a bénaságomnak köszönhetően kihúztam az a srácot, akit nagyon nem kedvelek, mert állandóan idegesít nagyképű és csak mert "menő" azt hiszi, hogy ő a világ közepe. Igazából ezen kívül semmit sem tudok róla, mármint, hogy mit szeret, mert elég keveset mond magáról bárkinek is. Még édességet sem vehetek neki, mert az osztályfőnök kérésére valami kézzel készített dolgot kell adni egymásnak. Ha ez pedig nem lenne elég az a fiú is engem húzott és le merném fogadni, hogy valami írtó nagy hülyeséget ad nekem. Valaki valami tanácsot, semmi ötletem nincs. Azt a végére hozzá tenném, hogy kézügyességem egy két éves majom szintjét üti.

2016. nov. 27. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak a sablon-ajándékok, amiket bármikor bevethetsz. Kisnaptár, toll, képeslap akár saját készítésű, szaloncukor, mandarin, ropi, rágó, csoki, mogyoró, mézeskalács, csokimikulás-figura, nyalóka, sál,
2016. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*Ja meg pl ami még miután elküldtem, eszembe jutott, hajtogassál neki papírmikulást
2016. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki csokit, és kész, ne foglalkozz az OF hülye kérésével, és ezzel nagyon egyszerűen megoldottad a problémát. Ha valami fa*zságot adnál neki, szerintem te húznád a rövidebbet, szóval ezt nem javaslom.
2016. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy ha siman edesseget adok neki azzal is 'kihuznam a gyufat". A legjobb lenne ha megtudnam o mit akar adni nekem es akkor ahhoz merten adnek en is neki valamit. Mert attol is tartok, hogy ot annyira sem erdekli ez az egesz, hogy keszitsen vagy vegyen valamit es elintezteti a szuleivel akik valami jo dolgot vesznek nekem en meg akkor adnek valami szarsagot neki. Remelem ertitek mit akarok mondani, csak telorol vagyok es eleg nehez osszeszedetten irni.
2016. nov. 27. 16:35
 5/8 anonim ***** válasza:
A te lelkiismereted legyen tiszta. Megmondták, milyen értékben vegyél, egyébként még eszembe jutott a plüssállat és az illatos gyertya, meg esetleg matrica, vagy "ne zavarjanak"-tábla ilyen ajándékboltokból, vagy ott is lehetnek ilyen kis figurák, vagy neves bögre
2016. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozva az ötleteléshez, még ez jutott eszembe: Esetleg valami logikai játék boltban is körülnézhetsz: egy ötletes ördöglakat, vagy ahhoz hasonló szétszedős-összerakós játék. Vannak jópofa, nem drága, de igényes kivitelezésű darabok bőven. ezzel a hiúságának is jót tehetsz - feltételezed, hogy van annyira intelligens, hogy megoldja.

Emellé - ha mindenképpen kell saját készítésű, akkor fonalgombolyagba rejtett kisebb csokik mehetnek - és nem megszokott ötlet. /Veszel egy gombolyag fonalat, meg kis méretű csokikockát, bonbont, cukrot. Fogsz belőlük egyet, és elkezded rátekerni a fonalat. Aztán hozzá fogsz még egy édességet, és tovább tekered a szálat. Így pakolod hozzá a csokikat, és tekered be a fonallal, úgyhogy a végén csak a gombolyagot látja, a bele tekert édességet nem, így kapja meg. Aztán már ő dönti el, mit kezd vele. :)/

2016. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nálunk ez úgy van hogy valami poénos de nem bunkó dolgot kell venni az illetőnek... szerintem készíts neki valami menőseg merőt 😁
2016. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek a valaszokat!:)

Utolso ez nagyon jo otlet!:D😂😂

varom azert tovabbra is a javaslatokat.

2016. nov. 27. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!