Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lányok miért úgy pisilnek,...

A lányok miért úgy pisilnek, hogy nem ülnek le a wcre?

Figyelt kérdés
2008. okt. 6. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Kulturált helyeken leülünk, de amin látszik, hogy koszos, és nem tűnik túl higiénikusnak arra én biztosan nem ülök le. Nem akarok elkapni semmit...
2008. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
32%
nos kedves válaszoló! Minden bizonnyal azért mert ha felállnának és úgy próbálnák akkor valószínűleg nem tudnák irányítani és szökőkút lenne belőle.:)
2008. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Azért amit az első válaszoló is írt, nehogy elkapjunk valamit.
2008. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Régi fhm-ben volt egyszer egy 1szer használatos papíralapú "kacsaszerű készülék", ami arra a célra lett volna hivatott, hogy a nők is tudjanak állva pisilni. Amit nagyon jó ötletnek tartottam, és tartok most is, ugyanis vannak olyan helyek, rendezvények, ahol még a mobil wc környékére sem szívesen megyek, nemhogy oda be. Nem is értem miért nem kezdték el ezek tömeggyártását, igen megkönnyítették volna a helyzetünket. Én kivétel nélkül mindig ráülök, persze előtte (mint az amerikai pitében) jól körbepapírozom....Guggolva valahogy nem megy! :)
2008. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én sehol nem ülök le, csakis otthon! ki tudja milyenek azok a wc-k higiéniai szempontból...
2008. okt. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Csók és könny 104. rész...És most beszéljünk aaa HÜVELYGOMBÁRÓL
2008. okt. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is cak otthon ülök le a wc-re, sehol máshol, nehogy elkapjak valamit.
2008. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha belegondolsz, szerintem Te sem ülnél le egy koszos, lepisilt nyilvános WC-re, csak mivel gondolom fiú vagy, ezért Neked nem is kell :) . Rengeteg fertőzést el lehet kapni így, nem bezélve arról, hogy gyomorforgató. Otthon, ahol tiszta és higiénikus a környezet, leülünk.
2008. okt. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És ha egy lánynak kakilni kell akkor sem ül le nyilvános WC-re ?
2008. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nem bírom ki míg hazaérek, akkor telerakom a WC szélét jó vastagon wcpapírral és úgy ráülük, de azt is csak kúltúrált helyen. Ha nagyon gáz a mosdó, inkább tartogatom
2008. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!