Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Manapság miért van egyre több...

Manapság miért van egyre több nyilvános helyen "seggbefröcskölős" WC?

Figyelt kérdés
Bocsánat a kifejezésért, de az idei nyaralásom alatt már minden benzinkúton, és minden kempingben olyan WC volt, hogy ha ráülök, akkor a végbélnyílás alatt van a WC-lyuk, így amikor belepottyan a széklet a WC-vízbe, akkor a csobbanástól felfröcsköl. Miért gyártanak ilyen WC-ket?
2008. okt. 6. 17:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
96%
Én választ nemtudok rá de megoldást igen Beledobsz egy csomó wc papírt mielött leülnél a dolgod végezni és akkor nem fog rád fröcskölni.De az biztos ,hogy nagyon rossz az olyan wc.
2008. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos a pontos választ én sem tudom. De nem bírom megállni, hogy az összeesküvés-elméletemet meg ne osszam veled és az olvasókkal!:) Lehet, hogy a WC papír gyártók és a budigyárosok összefogtak a nagyobb profit érdekében: -Tele kell előtte dobálni papírral, hogy ne fröcsköljön, több papír fogy!:) -Mivel nem praktikus az ilyen WC kagyló, ezért előbb-utóbb az ember lecseréli (dupla haszon a gyártóknak!).

-Lehet hogy az orvos- és gyógyszerészkamara is benne van a buliban, ugyanis az idegenek ürüléklevétől igen sok súlyos fertőzés szedhető össze!

-Még a vízvezeték-szerelők is gyanúsak - több papír, több dugulás!:DDD -Végül a szigetelőanyag és cementgyártók is jól járnak, mert a javítás után valamivel újra kell falazni a réseket.:D Ez az igazi kapitalizmus - éljen a profit, más nem számít!!!

2008. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Közben eszembe jutott az, hogy ha belepottyan a széklet a vízbe, és teljesen ellepi a víz, akkor nem lesz büdös a helységben. De azért ez abszolút nem jó ötlet, mert inkább szagolgatom a szagokat, minthogy visszafröcsköljön a WC.
2008. okt. 6. 19:49
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Azt hittem, ez csak engem izgat, de most kicsit megnyugodtam. "A multi összeesküvők seggbefröcskölős budija"!
2008. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
Irigylem a kérdező problémáit. :)
2008. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Én nem szoktam ilyen WC-ket használni, mindig otthon végzem az ilyen nagyobb teendőket... de azért, ha muszáj volt, találkoztam már ilyennel. De azért az se kutya, amit hallasz a WC ajtaja mögül. Azok a csobbanások.. wáó. :D
2008. okt. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Azért ebben az ellepős dologban van valami! Az hogy a nyilvános WC-k ilyenek, a szagmegelőzés miatt, azt jelzi, hogy egy-egy kedves állampolgár hozzá van szokva, hogy le sem húzza a cuccot, csak ott hagyja, mint szent Pál az oláhokat!!! Én már sokszor tálálkoztam olyannal, pl. a Tesco-ban, hogy ott volt más végterméke, vagy a "fékcsíkot" nem takarították le a kagylóról, holott jóesetben ott van mellete a budikefe is. Ha egy túrista megy nyilvános WC-re szép képe marad az országról!
2008. okt. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk itthon ilyen budink van, szal a víz szinte minden nap megcsikizi a rektumom.
2008. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

"megcsikizi a rektumom"

Ez, hallod bevonult a klasszikusok közé:)))

2008. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nemhogy örülnél az ingyen alsómosásnak!

:)

2008. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!