Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munka lenne jó egy...

Milyen munka lenne jó egy magának való visszahúzódó embernek!?

Figyelt kérdés

Mert nem szeretnék emberi közösségbe újból visszamenni.


Internetes munkák meg becsapósak.



2016. dec. 8. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

A gombhoz a kabatot keresed. Nehogy ki kelljen lepni a komfortzonadbol, vagy epp a szobadbol, nehogy szolni kelljen valakihez, sot, lehetoleg ne is kelljen semmit csinalni, csak fizessenek valamit.


Menj inkabb pszichiaterhez, aztan keress normalis munkat.

2016. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam ki a kérdésem ,hogy le legyek oltva kedves úram/hölgyem!!!


megvan rá a nyomós okom miért ábrándultam ki az embertársaimból!!!


Nem azért nem vágyok valamire mert jó érzéssel töltött el a múltban.

2016. dec. 8. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is éppen ezért voltam éjjeliőr.
2016. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Éjjeli őr volt ön? Ön is magának való,visszahúzódó ember típus?
2016. dec. 8. 20:46
 5/9 anonim válasza:
Milyen munka lenne jó? Az a végzettségedtől is függ, így látatlanban bajosan lehetne megmondani.
2016. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát csak alapfokú (8 általános iskola), meg a középfokú(gimnáziumi érettségi) végzettégekkel rendelkezem.


alkalmi adatrögzítő adminisztratív pl-ul. ahhol kiadják afeladatot és végezzem el mondjuk 4-6-8 órányi idő alatt.

2016. dec. 10. 15:07
 7/9 A kérdező kommentje:
tehát inkább ilyen alkalmi munka volna jó számomra.
2016. dec. 10. 15:08
 8/9 anonim ***** válasza:
biztonsagi ör állás az jo az ilyen embereknek, abbol meg is lehet elni, en is gondolkodom rajta elmegyek egy biztonsagi ör kepzesre csak tul vezna vagyok lehet kinevetnenek, egyebkent en is visszahuzodo emberkerulo vagyok.
2016. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csatrad ***** válasza:

hosszu tavon kreativ munkat tanacsolok. valami digitalist vagy kezit es akkor csak postara kell menni.

zene, rajz, barkacsolas. nem baj ha eleinte rossz, akarmibe kezdesz bele hamar belejossz majd. addig is valami nagy ezres gyarba operator ami mukodhet, el se hinned hogy atneznek rajtad majd evek utan sem fogjak tudni ki vagy es nem ia fogja erdekelni oket

2016. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!