Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottam hogy új-zélandon...

Hallottam hogy új-zélandon nagy házzal, kertel,46 millás fizetéssel várják a magyarokat. Mit kell ott csinálni? [ennyi pénzért]

Figyelt kérdés
ki dolgozott ujzélandon?? sokat kapott?? megérte??? mit kell csinálni??
2016. dec. 11. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
De most komolyan. Te ilyeneket elhiszel??? Ennyi penzert amugy valami nemzetkozi ceg elnoksegeben legyel tanacstag. egyszeru szamolas a nemzetkozi valutakkal. Legyen az euro. 1 euro 300 forint. 46 milla az tobb mint 150 ezer euro evente. havonta tobb mint 10 ezer euro. Egy orvos nem keres ennyit havonta szerintem. De ha keres is, te biztos hogy nem, amikor a minimal berek a gazdagabb orszagokban 1200-1600 euro kozott mozognak brutto.
2016. dec. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Több egykori kollégám él 2-3 évtizede ott, meg Ausztráliában. Egyiküket sem várták.

Annak a valószínűsége, hogy Új-Zélandon célzottan magyarokat várnak, kevesebb, mint nulla.

Ők oda felsőfokú képesítéssel kerültek, de nem volt könnyű. Az egyik vezető operatőr egy nagyobb tévés társaságnál, a másik egy kisebb filmstúdió tulajdonosa, a harmadik fotóriporter egy országos lapnál.

Mindegyikük le tudja írni az ország nevét helyesen. Neked több próbálkozásod is sikertelen. Nem, ez nem nyelvtan-nácizás, csak sokat elárul a kérdező felkészültségéről.

Ja, s megsúgom, nekik hármuknak nincs ekkora jövedelme együtt.

2016. dec. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
viszont új-zélandon ingyenes a víz!
2016. dec. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!