Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Pókémonnak hány Magyar...

A Pókémonnak hány Magyar része van?

Figyelt kérdés
Ez alatt kérdem azt hogy hány évadnak hányadik része az ahol jelenleg nincs Magyar szinkron vagy Magyar felirat.Továbbá hány pokémon van ? Halottaím a Pokémon 1. évadjában hogy 150 ről TUDNAK.De ugy tudom ez pár évad után már 600 valamennyi lessz.

2016. dec. 11. 10:52
 1/6 Krisipoke ***** válasza:

Az első kérdésre sajnos nem tudok válaszolni, de a másodikra igen.


Jelenleg 802 féle Pokémon van. Nem az évadokat kell nézni, hanem a videojátékokat, mivel a Pokémon alapvetően egy videojáték-sorozat, a rajzfilm pedig csak az alapján készült.


Az első Pokémon játékban összesen 151 féle Pokémon volt, ezért a sorozat első két évadában is annyi volt. Utána a második játékban már összesen 251 féle volt, a harmadikban 386, a negyedikben 493, az ötödikben 649, a hatodikban 721, és a kevesebb, mint egy hónapja megjelent hetedikben pedig már összesen 802.


Egyébként az adott "Pokémoncsoportokat" generációknak szokták hívni, szóval az első 151 az első generáció, a következő 100 a második generáció, a következő 135 a harmadik, stb.

2016. dec. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első 6 évad úgy tudom le van szinkronizálva, az az a Kanto régió, Oragne-szigetek, a Jhoto régió és a Hoenn régió félig. A 7.től úgy tudom nincs magyarul.


Az első évadban van 150 pokémon igen, vagyis MewTwo-val 151. De minden évadban bővül.

2016. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Krisipoke ***** válasza:

Utolsó: Mew a 151-edik, Mewtwo a 150-edik. Nagyon logikátlan, tudom, de így van. :D


Egyébként ha szigorúan csak az animéről beszélünk, voltak második generációs Pokémonok is az első évadban (vagyis olyanok, amik nincsenek benne az első 151-ben), mint pl. Togepi vagy Ho-oh.

2016. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2-es valójában a 10.évadtól ha jól tudom a 12-13.évadig le van szinkronizálva
2016. dec. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az RTL a 7. évad 3. részéig vetítette le. Az biztos, hogy ezáltal a 7. évad teljesen le van szinkronizálva és porosodik. De bizonyos információforrások szerint az RTL előre a 8. évadot is megszerezte. Ennyi sok év után a hétvégi reggeli időponttal már nem tartották sikeresnek és ezért elkaszálták.

Illetve egy érdekes történet: a médiahatóság álláspontja szerint a 6. évadból néhány részre kellett volna 12+ karika és ez félreértést okozott az RTL-nél. Át akarták sorolni az egész sorozatot és ezért bizonytalan időre kivették a Kölyökklubból. Kb. fél évvel később a 4. évadtól 12+ karikával újrakezdték és nem volt megfelelő nézettsége. Mondhatjuk, hogy ezt is az RTL szúrta el.

Sokkal később a Jetix a Diamond & Pearl-öt vetítette valameddig kritikán aluli szinkronizálással.

2018. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pokémon lista, összesen 658db: [link]


És igen, az első 6 évad van szinkronizálva.

2018. márc. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!