Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor kell alkalmassági...

Mikor kell alkalmassági vizsgát tennem a Bárczy Gusztáv Gyógypedagógia Karon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves vagyok, idén fogok érettségizni. Februárban első helyen a Bárczy Gusztáv Gyógypedagógia Karra szeretném beadni a jelentkezésem, azonban van egy kérdés amire nem kaptam még választ. Utána olvastam, de az oldalon nem találtam pontos választ.

Így a kérdésem, alkalmassági vizsgát még azelőtt kell-e tennem mielőtt felvennének, vagy a második félévben amikor kiválasztom a szakot amit szeretnék?


2016. dec. 12. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az alkalmassági vizsgálaton nem felelsz meg, úgy fel sem vehetnek. Még mielőtt felvennének át kell esned az alkalmassági vizsgálaton. Tegyük fel, hogy a tanárképzőbe jelentkezem, de vak vagyok. Alkalmas lennék tanárnak?
2016. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kedves első válaszoló!- kérlek ne vezesd félre a kérdezőt! Az ELTE BGGYK-n nincsen alkalmassági vizsgálat a jelentkezést követően! Első félév végén a szakirány választásnál annak megfelelő alkalmassági vizsgálaton fogsz részt venni, amely szakirányt kiválasztod: pl. Logopédia - beszéd alkalmassági stb... A tanár képzőben, valóban van alkalmassági vizsgálat. Én is a Bárczira készülök, sok sikert a felvételihez! :)
2016. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! :) Rengeteget segítettél!! :)
2016. dec. 13. 16:37
 4/5 anonim válasza:
A második válaszoló jól írta :) Első év végén van alkalmassági, de csak két szakirányon-logopédián és hallássérültek pedagógiáján.
2016. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont erre a két szakirányra szeretnék menni a logopédiára és a hallássérültek pedagógiájára! :D
2017. jan. 21. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!