Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rémtörténet kéne amit osztályk...

Rémtörténet kéne amit osztálykiránduláson a kertben ülve a sötétben mondhatnék. Mondanátok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy kislány az anyukájával sétált az üzletek között.A kislány látott egy nagyon szép babát,ami 2-tőt mutatott.Megkérte az anyukáját,hogy vegye meg.Az anya megvette.A gyerek viszont már estére ráunt,és bedobta a játékos-ládájába.

Este hangokat hall:

-Kijöttem a ládából!-hallja,de nem érdekli,alszik tovább.

-Itt vagyok az ágy lábánál!-már kezd félni,de visszaalszik.Később megint hall valamit:

Itt vagyok az ágyad mellett!(hangosan mond,miközben az eddigieket sejtelmesen,ijesztő hangon,ezt szinte kiáltsd.Megvan a befosás,utána zárd le a történetet:)Reggel a kislányt holtan találták meg,feje mellett a baba,aki már HÁRMAT MUTATOTT!

Remélem tudtam segíteni.

2010. máj. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kocsmáros:Élt egy ember aki egy kocsmát vezetett és volt egy pit- bullja aki a Rex névre hallgatott. A kocsmáros imádta a kutyát, de már idös volt és egy héten belül elpusztult. A kutyát elvitte egy állatorvoshoz azzal a céllal, hogy vágja le a fejét. Az állatorvos... levágta ugyen, de nem értette miért. A gazdája a levágott fejet elvitte, makd kitömette, és a kocsmája falára akasztotta. A kocsma mindig televolt vendégekkel. De amikor a kutya fejét kirakták, azóta mindig egyre kevessebb ember járt oda. Majd mindig egyre kevesebb. Majd végül senki nem ment arrafelé sem. Ugyanis a kutya szelleme mindig ott van a kocsma közelében, éjszakákon néha lehet hallani üvöltését, és ha egy ember megközelítette a kocsmát annak megjelent majd 3 másodpercen belül eltünt. Aki tovább ment valmilyen módon szörnyet halt.....

Fekete Rózsa: Élt egyszer egy földműves, feleségével, két lányával.

Egyik nap elment a pékségbe. A virágárus bódéja mellett haladt el, mint mindig. Most is megnézte a kínálatot, mint mindig. Egyszerre megakadt a tekintete. Egy csodaszép fekete rózsa volt, amilyet még sohasem látott. Azonnal kiment a fejéből a pékség: megvette a rózsát. Otthon a konyhaasztalra tette egy gyönyörű vázába. Az egész családja álmélkodott: a rózsa szinte megbabonázta őket. Aztán este lefeküdtek aludni. Sűrű, sötét felhők takarták el az eget, süvített a szél. A paraszt felriadt álmából. Különös zajokat hallott. Elhessegetett a fejéből minden rossz gondolatot. Hisz csak a szél rázza az ágakat. Reggel bement a legkisebb lánya szobájába. A kislánynak át volt vágva a torka. Szép, szomorú temetést rendeztek a lánynak. S a gyász kifejezéseként a földműves egy szál fekete rózsát vett az idős nénitől, a virágosbódéban. Otthon egy fekete abroszra helyezte, az abroszt a konyhaasztalra tette. Este lefeküdtek aludni. Szép, csendes este volt. A paraszt éjjel megint furcsa neszelket hallott. Reggel bement a nagyobbik lánya szobájába. A lánynak el volt metszve a torka. Szép, szomorú temetés. A gyászt egy éjfekete rózsa fejezte ki a konyhaasztalon. Mikor a gazda reggel felkelt, holtan találta a feleségét maga mellett. Temetés. Este egy fekete rózsát tett a gyász jelképeként az éjjeliszekrényre. És egy kést a párnája alá. Tiszta volt az ég, a telihold fénye besütött az ablakon. A neszekre a paraszt kinyitotta a szemét. Egy kéz nyúlt ki a rózsából. A kézben egy tőr méretű tövis. Az ember nem tétovázott: egy mozdulattal levágta a kezet. Velőtrázó sikoly töltötte be a kis szobát. Süket csönd maradt utána. Reggel az ember a pékség felé tartott. A virágosbódé mellett haladt el, mint mindig... A virágárusnak hiányzott az egyik keze…

Véres kéz: Egyszer egy nőt éjszaka felhívnak.

Egy ijesztő hang szól a telefonba: -Én vagyok a véreskéz, s egy órára vagyok tőled. Visszafekszik a nő, természetesen nem hisz a fenyegetésnek. 30 perc múlva csörög a telefon: -Én vagyok a véreskéz, s már csak fél órányira vagyok tőled! Most már megijed. Visszafekszik, 15 perc múlva csörög a telefon: -Én vagyok a véreskéz és már csak 15 percnyire vagyok tőled! Egyre jobban fél, nem tudja, mit tegyen. Hamarosan cseng a kaputelefonja -Én vagyok a véreskéz!Kaphatok egy ragtapaszt??

Kislány: Élt egyszer egy néni a sűrű erdő szélén, egyedül.

Egyszer bekopogott hozzá egy kislány, és kért egy pohár vizet. A néni beszaladt a konyhába egy pohár vízért, de mire visszaért, a kislány eltűnt.A következő este is kopogtatott a kislány,de ugyanígy eltűnt, mire a néni visszaért kezében a vízzel. Másnap a néni elmegy a közeli boltba. A boltban a pult fölött meglátja annak a kislánynak a képét, aki a múlt éjjel vizet kért tőle. Megkérdezi hát az üzlet tulaját: -Szép kislány!A maga gyermeke? -Igen, az én kislányom.-mondja a tulaj - Sajnos 2 éve meghalt... A néni hazamegy, s egy pohár vízzel várja a kislányt. Az jön is. Odadja a poharat és megkérdezi: -Szellem vagy? -IGEN!!

Slissz-kopp: Egy kisfiú egyedül van otthon este...

Nézi a tévét, és látja, hogy elszabadult egy rab, akinek az ismertető jele, hogy mikor jár azt hallod:slissz-kopp, slissz-kopp. Ez azért van, mert az egyik lába fa. Egyszer csak azt hallja a kisfiú: slissz-kopp, slissz-kopp. "Á, csak képzelődöm" -gondolja. Ám megint hallja! Elindul felfelé a szobájába a lépcsőn, s megint hallja:slissz-kopp, slissz-kopp. Felmegy az emeletre, bemegy a szobájába.Ekkor ismét hallja:slissz-kopp, slissz-kopp. Bebújik az ágya alá, és csöndben figyel. Slissz-kopp, kinyílik az ajtó. Belép egy ember, slissz-kopp. Elindul az ágya felé, slissz-kopp. Benéz az ágy alá, és MEGÖLI A FIÚT!

A Kutya: Egyszer volt,hol nem volt...

Volt egy lány, aki kettesben lakott a kutyájával. A kutyus minden este lefekvéskor megnyalogatta a kezét. Így történt ez az egyik este is. Éjjel a lány arra ébredt, hogy vmi csöpög. Kiment a konyhába, de a csap el volt zárva, mire azt hitte, csak képzelődött, és visszament aludni. De amikor visszafeküdt, újra hallotta... Megint kiment, de semmi különöset nem talált. Benézett a fürdőbe, de ott sem csöpögött a csap. Mikor újra lefeküdni készült, megint meghallotta. Körülnézett a lakásban, ezután újra bement a fürdőbe, elhúzta a zuhanyfüggönyt, és...meglátta, hogy a kutyája fel van kötve a zuhanyrózsára, ki van belezve, csöpög belőle a vér, alá pedig az van írva a falra szintén a vérével: "Nemcsak a kutyák tudnak kezet nyalni!"

A temetetlen fiú: Egy házban él egy család akinek a gyermekük meghalt pár évvel ezelött . A szülei nem temettették el, hanem a szobájában hagyták a szobában semmit nem mozdítottak el a helyéröl. Kulcsra zárják az ajtót. Eltelt egy év, aztán kettö, gondolták, ha majd a teste el kezd büdösödni elhamvasztják. De semmit sem éreztek. Kinyitották az ajtót, de a kisfú nem feküdt az ágyán ahogy meghalt. ( a szobában nem volt ablak) A szülök nagyon megijednek, hogy mi történhetett vele. Aznap este a fiú anyja element fürdeni hirtelen megjelent a kisfia. Az anyja nagyon megörült, hogy mégsem halt meg. Majd a fiú odament az anyjához, és az anyját a vízbe folytotta. Majd a fiú eltünt. Az apa éppen a vacsorát fözte. Neki is megjelent a kisfiú. Az apja is nagyon megörült, hogy itt a kisfia. Majd a fiú odement hozzá, és a fejét a forró olajba nyomta. Másnap reggel mikor a szomszédok kihívták a rendörséget,a rendörök bemetek a házba a tükörrel szemben feküdt a két hulla. A tükörre pedig vérrel ez volt írva: MIÉRT NEM ENGEDTETEK ÁT A MÁSVILÁGRA, EZÉRT MOST MEGBÜHÖDTETEK!!!

Vörös rózsa: Egyszer egy kislány talált a bokorban egy vörösrózsát. Hazavitte. Kirakta egy szép vázába, az ablak elé. Eljött az este....a család lefeküdt. Éjszaka zajt hallott az ablakból, de nem törödött vele. A kislány reggel az anyukáját holtan találta. A fején egy hatalmas lyuk tátongott és a nyakán két vörös folt volt. A kislány és az apukája rettentöen szomorú volt, de el sem tudták képzelni, mi történhetett az asszonnyal. Aznap éjszaka a kislány megint motoszkálást hall. A kilány nagyon megijed bemegy az apukájához, de már késö...... az apukája holtan feküdt.A belei kint lógtak, a nyakán pedig szintén két vörös folt volt. A lány nem szólt a történtekröl senkinek. Aznap éjszaka egyedül aludt a házban. Megint motoszkálást hall....felkel odamegy az ablakhoz. Megjelenik egy vámpír. Szájából folyt a vér, halálfehér ábrázata volt, a szemei bevoltak süllyedve,s vérvörösen világítottak az éjszaka sötétjében. A lány megkérdezi: - Te ölted meg a szüleimet? -IGEN ÉN VOLTAM!!!

2010. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

ooppss bocsi, az egészet egybe tette nem így akartam.. :/ még egyszer elküldöm csak hogy átláthatóbb legyen.

Mi anno ezekkel szivattuk egymást.. :D:D


A kocsmáros:

Élt egy ember aki egy kocsmát vezetett és volt egy pit- bullja aki a Rex névre hallgatott. A kocsmáros imádta a kutyát, de már idös volt és egy héten belül elpusztult. A kutyát elvitte egy állatorvoshoz azzal a céllal, hogy vágja le a fejét. Az állatorvos... levágta ugyen, de nem értette miért. A gazdája a levágott fejet elvitte, makd kitömette, és a kocsmája falára akasztotta. A kocsma mindig televolt vendégekkel. De amikor a kutya fejét kirakták, azóta mindig egyre kevessebb ember járt oda. Majd mindig egyre kevesebb. Majd végül senki nem ment arrafelé sem. Ugyanis a kutya szelleme mindig ott van a kocsma közelében, éjszakákon néha lehet hallani üvöltését, és ha egy ember megközelítette a kocsmát annak megjelent majd 3 másodpercen belül eltünt. Aki tovább ment valmilyen módon szörnyet halt.....



Fekete Rózsa:

Élt egyszer egy földműves, feleségével, két lányával.

Egyik nap elment a pékségbe. A virágárus bódéja mellett haladt el, mint mindig. Most is megnézte a kínálatot, mint mindig. Egyszerre megakadt a tekintete. Egy csodaszép fekete rózsa volt, amilyet még sohasem látott. Azonnal kiment a fejéből a pékség: megvette a rózsát. Otthon a konyhaasztalra tette egy gyönyörű vázába. Az egész családja álmélkodott: a rózsa szinte megbabonázta őket. Aztán este lefeküdtek aludni. Sűrű, sötét felhők takarták el az eget, süvített a szél. A paraszt felriadt álmából. Különös zajokat hallott. Elhessegetett a fejéből minden rossz gondolatot. Hisz csak a szél rázza az ágakat. Reggel bement a legkisebb lánya szobájába. A kislánynak át volt vágva a torka. Szép, szomorú temetést rendeztek a lánynak. S a gyász kifejezéseként a földműves egy szál fekete rózsát vett az idős nénitől, a virágosbódéban. Otthon egy fekete abroszra helyezte, az abroszt a konyhaasztalra tette. Este lefeküdtek aludni. Szép, csendes este volt. A paraszt éjjel megint furcsa neszelket hallott. Reggel bement a nagyobbik lánya szobájába. A lánynak el volt metszve a torka. Szép, szomorú temetés. A gyászt egy éjfekete rózsa fejezte ki a konyhaasztalon. Mikor a gazda reggel felkelt, holtan találta a feleségét maga mellett. Temetés. Este egy fekete rózsát tett a gyász jelképeként az éjjeliszekrényre. És egy kést a párnája alá. Tiszta volt az ég, a telihold fénye besütött az ablakon. A neszekre a paraszt kinyitotta a szemét. Egy kéz nyúlt ki a rózsából. A kézben egy tőr méretű tövis. Az ember nem tétovázott: egy mozdulattal levágta a kezet. Velőtrázó sikoly töltötte be a kis szobát. Süket csönd maradt utána. Reggel az ember a pékség felé tartott. A virágosbódé mellett haladt el, mint mindig... A virágárusnak hiányzott az egyik keze…



Véres kéz:

Egyszer egy nőt éjszaka felhívnak.

Egy ijesztő hang szól a telefonba: -Én vagyok a véreskéz, s egy órára vagyok tőled. Visszafekszik a nő, természetesen nem hisz a fenyegetésnek. 30 perc múlva csörög a telefon: -Én vagyok a véreskéz, s már csak fél órányira vagyok tőled! Most már megijed. Visszafekszik, 15 perc múlva csörög a telefon: -Én vagyok a véreskéz és már csak 15 percnyire vagyok tőled! Egyre jobban fél, nem tudja, mit tegyen. Hamarosan cseng a kaputelefonja -Én vagyok a véreskéz!Kaphatok egy ragtapaszt??



Kislány:

Élt egyszer egy néni a sűrű erdő szélén, egyedül.

Egyszer bekopogott hozzá egy kislány, és kért egy pohár vizet. A néni beszaladt a konyhába egy pohár vízért, de mire visszaért, a kislány eltűnt.A következő este is kopogtatott a kislány,de ugyanígy eltűnt, mire a néni visszaért kezében a vízzel. Másnap a néni elmegy a közeli boltba. A boltban a pult fölött meglátja annak a kislánynak a képét, aki a múlt éjjel vizet kért tőle. Megkérdezi hát az üzlet tulaját: -Szép kislány!A maga gyermeke? -Igen, az én kislányom.-mondja a tulaj - Sajnos 2 éve meghalt... A néni hazamegy, s egy pohár vízzel várja a kislányt. Az jön is. Odadja a poharat és megkérdezi: -Szellem vagy? -IGEN!!



Slissz-kopp:

Egy kisfiú egyedül van otthon este...

Nézi a tévét, és látja, hogy elszabadult egy rab, akinek az ismertető jele, hogy mikor jár azt hallod:slissz-kopp, slissz-kopp. Ez azért van, mert az egyik lába fa. Egyszer csak azt hallja a kisfiú: slissz-kopp, slissz-kopp. "Á, csak képzelődöm" -gondolja. Ám megint hallja! Elindul felfelé a szobájába a lépcsőn, s megint hallja:slissz-kopp, slissz-kopp. Felmegy az emeletre, bemegy a szobájába.Ekkor ismét hallja:slissz-kopp, slissz-kopp. Bebújik az ágya alá, és csöndben figyel. Slissz-kopp, kinyílik az ajtó. Belép egy ember, slissz-kopp. Elindul az ágya felé, slissz-kopp. Benéz az ágy alá, és MEGÖLI A FIÚT!



A Kutya:

Egyszer volt,hol nem volt...

Volt egy lány, aki kettesben lakott a kutyájával. A kutyus minden este lefekvéskor megnyalogatta a kezét. Így történt ez az egyik este is. Éjjel a lány arra ébredt, hogy vmi csöpög. Kiment a konyhába, de a csap el volt zárva, mire azt hitte, csak képzelődött, és visszament aludni. De amikor visszafeküdt, újra hallotta... Megint kiment, de semmi különöset nem talált. Benézett a fürdőbe, de ott sem csöpögött a csap. Mikor újra lefeküdni készült, megint meghallotta. Körülnézett a lakásban, ezután újra bement a fürdőbe, elhúzta a zuhanyfüggönyt, és...meglátta, hogy a kutyája fel van kötve a zuhanyrózsára, ki van belezve, csöpög belőle a vér, alá pedig az van írva a falra szintén a vérével: "Nemcsak a kutyák tudnak kezet nyalni!"



A temetetlen fiú:

Egy házban él egy család akinek a gyermekük meghalt pár évvel ezelött . A szülei nem temettették el, hanem a szobájában hagyták a szobában semmit nem mozdítottak el a helyéröl. Kulcsra zárják az ajtót. Eltelt egy év, aztán kettö, gondolták, ha majd a teste el kezd büdösödni elhamvasztják. De semmit sem éreztek. Kinyitották az ajtót, de a kisfú nem feküdt az ágyán ahogy meghalt. ( a szobában nem volt ablak) A szülök nagyon megijednek, hogy mi történhetett vele. Aznap este a fiú anyja element fürdeni hirtelen megjelent a kisfia. Az anyja nagyon megörült, hogy mégsem halt meg. Majd a fiú odament az anyjához, és az anyját a vízbe folytotta. Majd a fiú eltünt. Az apa éppen a vacsorát fözte. Neki is megjelent a kisfiú. Az apja is nagyon megörült, hogy itt a kisfia. Majd a fiú odement hozzá, és a fejét a forró olajba nyomta. Másnap reggel mikor a szomszédok kihívták a rendörséget,a rendörök bemetek a házba a tükörrel szemben feküdt a két hulla. A tükörre pedig vérrel ez volt írva: MIÉRT NEM ENGEDTETEK ÁT A MÁSVILÁGRA, EZÉRT MOST MEGBÜHÖDTETEK!!!



Vörös rózsa:

Egyszer egy kislány talált a bokorban egy vörösrózsát. Hazavitte. Kirakta egy szép vázába, az ablak elé. Eljött az este....a család lefeküdt. Éjszaka zajt hallott az ablakból, de nem törödött vele. A kislány reggel az anyukáját holtan találta. A fején egy hatalmas lyuk tátongott és a nyakán két vörös folt volt. A kislány és az apukája rettentöen szomorú volt, de el sem tudták képzelni, mi történhetett az asszonnyal. Aznap éjszaka a kislány megint motoszkálást hall. A kilány nagyon megijed bemegy az apukájához, de már késö...... az apukája holtan feküdt.A belei kint lógtak, a nyakán pedig szintén két vörös folt volt. A lány nem szólt a történtekröl senkinek. Aznap éjszaka egyedül aludt a házban. Megint motoszkálást hall....felkel odamegy az ablakhoz. Megjelenik egy vámpír. Szájából folyt a vér, halálfehér ábrázata volt, a szemei bevoltak süllyedve,s vérvörösen világítottak az éjszaka sötétjében. A lány megkérdezi: - Te ölted meg a szüleimet? -IGEN ÉN VOLTAM!!!

2010. máj. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Megyek keresni a vörös rózsát... Csak nem hagyom meghalni a szüleimet, hanem mikor első nap hallom a zajt, odamegyek az ablakhoz, és megkérem a vámpírt, hogy változtasson át!
2010. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!