Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Yuri on Ice Viktor halála...

Yuri on Ice Viktor halála teóriát leírná valaki részletesen?

Figyelt kérdés

2016. dec. 23. 09:54
 1/10 anonim válasza:
100%
Ilyet hol hallottál ? :D Ha van ilyen akkor én is kiváncsi lennék rá.
2016. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Micsodát???
2016. dec. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Én annyit hallottam, hogy az elmélet szerint kiderül, hogy rákos. Nem ástam bele magam, mert ez nem az a sorozat, ahol random elsütik a legrosszabb hollywoodi kliséket.
2016. dec. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És ki fantáziálgat halálos betegséget Viktornak? Ez valami fanficc, vagy mi?
2016. dec. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez tuti kamu.(Az az remélem.)

Hol olvastad vagy hallottad?

2016. dec. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Na rákerestem. Ezt a marhaságot...
2016. dec. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Youtubon van egy Yuri on Ice videó, linkelem, aki kíváncsi rá megnézheti (Yuri on ice facts that you need to know) [link] 40 másodperctől indul a teória. Ha valaki nincs otthon az angolban annak lefordítom: Yuri mindig múlt időben beszél Viktorról. Viktor sötétebbnek tűnik az opening alatt (ezt megfigyeltem már a teória előtt, hiszen az 1. részben Viktor háttere még színes, de a sorozat végére már szürke) az ending szövegének és címének vagyis a You Only Live Once-nak talán van egy mélyebb jelentése is. A 2. rész elején Viktor és Yurio edzőke Yakov azt mondja Viktornak "ha szünetet tartasz, nem fogsz visszatérni" (visszatérni a korizásba). Amikor Yurio elmegy hogy visszaszerezze Viktort az 1. amit mond neki az az hogy "Mi a fene, televagy élettel!" Viktor komoly egészségügyi problémákkal küzd? Nagyon szomorú lenne ha a jövendölés igaz lenne és ő meghal... Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy ebből mennyi lehet igaz. Nekem logikus érveknek tűnnek.
2016. dec. 25. 00:42
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem meg belebeszélésnek.
2016. dec. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Hmm, ez az élettel telinek tűnsz dolog nekem inkább csak annyinak tudható be, hogy Viktor maga is elmondja, hogy mielőtt találkozott Yuurival, sokkal fásultabb volt. (Van, aki szerint depressziós volt és én egyet is értek vele.) Továbbra se hiszek ebben a teóriában, ez még mindig nem az a sorozat, ahol random megölnek szereplőket a sokk kedvéért. A kutyát se ölték meg, nemhogy egy emberi szereplőt :,D
2016. dec. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy sportoló halálos beteg, akkor fel kell függesztenie a tevékenységeit. Gyógykezelés, és hanyatló egészségi állapot mellett lehetetlen lenne fenntartani egy világbajnok-szintű edzésprogramot, márpedig nagyon valószínűtlen, hogy egy reálisan gondolkodó edző próbálna egy egy éves spártai edzésprogramnak kitenni egy ilyen sportolót. Yakovból legalább is nem nézném ki, szóval a tény, hogy marasztalni próbálta Viktort, számomra már alapból megcáfolja ezt a lehetőséget. (Márpedig, ha jól tudom, a sportolók egészségi állapotáról az orvos köteles tájékoztatni az edzőt, pont az ilyenek miatt, és nem hiszem, hogy jogi következmények nélkül maradna az sem, ha egy edző nem függesztené fel a sportoló edzését.)

Plusz még ott a tény, hogy Viktor vissza is fog térni a következő szezonban, ami a fenti okok miatt megint nem lenne lehetséges, ha haldokolna.

A többi "bizonyítékot" lehet máshogy is értelmezni:

- Viktor háttere az openingben szürke lesz, de Yurioé, meg Yuurié színes: az anime elején még Viktor a műkorcsolyás világ sztárja, mind a közönség, mint a többi versenyző figyelme felé irányul, de aztán ez megváltozik, és eljön Yuuri és Yurio ideje.

- A you only live once dalszövege kifejezetten jó hangulatú, nincs benne semmi baljós, ráadásul azt, hogy "egyszer élünk" általában akkor mondjuk, ha valami újba, vagy rendkívüli dologba akarunk belevágni, és vagy az egyik, vagy a másik igaz szinte minden szereplőre.

- Yurio megjegyzésének a 11. rész után megtudjuk az értelmét: Viktor belecsöppent ebbe a földi mennyországba, ahol jó a kaja, minden nap úgy fürdőzhet, mint a királyok, ráadásul hónapok óta először viszont láthatja azt a cuki japán pasit, aki hosszú idő óta először fényt vitt az egyhangú, unalmas hétköznapjaiba.


A yuri on ice már kezdetektől fogva túl jó volt ahhoz, hogy igaz legyen, amihez nem vagyunk hozzá szokva, mert a legtöbb animében tényleg mindig volt valami sötét fordulat. Ez vezethetett ahhoz, hogy a rajongótábor fele mindenféle elméleteket gyártott (és még mindig gyárt) arról, hogy Viktor haldoklik, vagy elárulja Yuurit, de ez után a befejezés után mindkét elmélet elég valószínűtlen, szóval nyugi. :D

Meg amúgy is, sport animékben nem hal meg senki...

2017. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!