Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha van egy időpont, amit...

Ha van egy időpont, amit brutálisan vársz, de még várnod kell 3 napot, akkot addig mivel ütnéd el az időt?

Figyelt kérdés

Azért kellene, mert 3 nap alatt az őrületbe kergetem magam!!!

Mivel üssem el az időt??



2016. dec. 23. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Derivalas, integralas
2016. dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Sorozatoook rengeteg de komolyan rengeteg sorozat, meg igazából mázlid is van hiszen itt a karácsony légy a családoddal segíts a házimunkában, nézz karácsonyi filmeket várd a Jézuskát;) és igazábol ennyi nekem ma lett volna egy találkám de sajnos lemondta az illető de szerencsere nem telt rosszul a napom remélem hasznos ez a válasz14/L
2016. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sorozatok, YT, anime, ágy, laptop... ezzel elvagyok egy hétig is akár úgy hogy azt sem tudom milyen nap van ma.
2016. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne gondolj az eseményre!!! Noss mint mondták az előttem levők tereld el a figyelmed valamivel film, játék, sorozat, család, stb. mivel nincs iskola ez különösen nehéz feladat tudom, de sok olyan dolog van amit meg lehet tenni akár minden nap (ha szeretnéd, ha nem).
2016. dec. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!