Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor jön ki magyarul az...

Jaczy kérdése:

Mikor jön ki magyarul az Olimposz Hősei c. könyvsorozat utolsó része (Az olimposz vére)?

Figyelt kérdés

2016. dec. 28. 15:09
 1/8 anonim válasza:
A GUGLI a baratod :D (Google)
2016. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De most nem segít :(
2016. dec. 29. 09:20
 3/8 anonim válasza:
Mivel minden kötet között egy év volt eddig,és a Hádész házát most adták ki ebben a hónapban, elég valószínű,hogy jövő ilyenkor.
2016. dec. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

#3 vagyok


Elhamarkodtam a választ. Az első és a második közt egy év volt, a második és a harmadik között csak fél év, de a harmadik és a negyedik között ismét egy évet kellett várni. Na most a KMK-t ismerve, továbbra is tartom az állítást, hogy jövő ilyenkor adják ki. A HoH-nál is két hónapig szenvedtek azzal, hogy "jajj még a borítót meg kell szerkeszteni" (csendben megjegyzem, hogy az eredeti borítót használják, csak a címet kell rajta átírni magyarra...) Most is előbb belekezdtek az író egy másik sorozatába, ahelyett, hogy befejeznék, amit már elkezdtek...

2016. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :D

Remélem minél hamarabb kijön...rájöhetnének végre, hogy ez a könyv nem olyan béna, hogy három évig fordítsák...

2016. dec. 29. 23:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy tűnik mégiscsak vannak olyan hülyék hogy három évig fordítsák. Még most sem találok semmit.😞😞
2018. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja én is így vagyok vele. Közben egy új sorozata is kijött Rick Riordannak. Teljesen kivagyok, miata, hogy még az sem lesz egy jó darabig lefordítva. 😠😭
2018. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Pár napja megjelent.
2018. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!