Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor vagy lesz e egyáltalán...

Imádomazanimeket kérdése:

Mikor vagy lesz e egyáltalán a D Gray- man hallownak folytatása?

Figyelt kérdés

Sziasztok, röpke kérdéssel fordulnék hozzátok. Talán egy hét alatt kivégeztem a D gray- mannak az 1. évadját és most néztem meg a 2. évad eddigi részeit sorozatbaráton, de felmerült bennem a kérdés, hogy ez még nem a vége ugye? Mikor várható új rész valaki tudja? ( értsd: hónaponta, 2 hetente új rész kerül fel valahova?) Igen, tudom, hogy ez most 2016-ban kezdődött el, de akkor is, már most tűkön ülök.


A mangát most kezdtem el olvasni, de elég sok van még míg oda érnék, hogy mangában folytassam?


Köszönöm előre is a segítségeket.



2016. dec. 30. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:

A mangaka betegeskedése miatt a manga sokáig szünetelt, plusz a kiadóval is voltak problémái, és csak pár hónapja sikerült újra folytatnia egy mangát, egy havi megjelenésű magazin keretein belül, tehát a fejezetek elég ritkák.

A manga újraindulása miatt (is) lett elsősorban új sorozat, és ez a 13 rész szinte teljesen fel is dolgozta a megjelent mangafejezeteket. Fillerezni nem akartak, látszik az animáción is, hogy nem sok költségvetéssel dolgozhattak.

Egyhamar biztos nem lesz folytatás, az is csoda, hogy egyáltalán ennyi év után kapott még 13 részt.

2016. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!