Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud jó animét mondani?...

Valaki tud jó animét mondani? Már nagyon sokat láttam. Bármilyen fajta jó lesz csak legyen érdekes a története.

Figyelt kérdés

2016. dec. 31. 01:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Blood Lad, Kiznaiver, Sakasama no Patema (movie), Sankarea, Soredemo Sekai wa Utsukushii, Suisei no Gargantia, Donten ni Warau ...

Tudnék még mondani, csak nem tudom, mit láttál. :D

2016. dec. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Wolf's Rain

Eureka Seven

Juuni Kokuki

Trigun

Seirei no Moribito

Mushishi

Tiger & Bunny

Ghost Hunt

Gosick

Haibane Renmei

Gungrave

Ergo Proxy

Hyouka

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

2016. dec. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
higashi no eden : én most néztem ki kicsit hasonlít a mirai nikki-re és nagyon érdekes anime :D
2016. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :) jöhetnek még csak légyszi ecchit ne. Amiket eddig láttam: Akatsuki no Yona, Soredemo Sekai wa Utsukushi, Sword art Online, Tokyo Ghoul, Bleach, Deadman Wonderland, Haikyuu, Hiiro no Kakera, Count and Fairy, Devil May CrY, Ookami Shouji to Kuro Ouji,Boood Lad, Yuri on ice, Sankarea,Black Cat és még sok más
2016. dec. 31. 12:09
 5/16 anonim ***** válasza:
Kuroshitsuji :D
2016. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Dragon Ball Z
2016. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kimi no Na wa.

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Gintama

Steins;Gate

Hunter x Hunter 2011

Code Geass

Haikyuu!!

Cowboy Bebop

One Punch Man

Mushishi

Fate/Zero 2nd Season

Monster

Death Note

JoJo

Boku dake ga Inai Machi

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin

Re:Zero

Kuroko no Basket

Hellsing

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

One Piece

Ghost in the Shell

Kingdom

Mob Psycho 100

Shingeki no Kyojin

Detective Conan

2016. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Anne Happy, 2. kedvencem az One Punch Man után :D Mind 2 nagyon ajánlom!!
2016. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egro Proxy

Serial Experiments Lain

Paprika

Ghost in the Shell

2017. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Brave 10: Ha azt akatsuki no yona tetszett, talán ez is fog. A világ elég hasonló (csak ugyebár nincsenek sárkányok), van benne harc is, némi-nemű szerelmi szállal. Nekem az egyik kedvencem lett. (A történet: Sanada Yukimura 10 harcost gyűjt, minden ujjára egyet. Ahogy haladunk a történetben, összegyűlnek - kicsit hasonlóan mint az Akatsuki no Yonában - , de ezzel még nem ér véget. Bőven lesz bonyodalom még, de erről nem nagyon tudok spoilerezés nélkül írni. Mindenesetre, szerintem izgalmas.) Nem túl hosszú.

D. Gray-man: Már nem emlékszem, mikor játszódik pontosan, de harc van bőven benne. Alapvetően a világot el akarja pusztítani valaki - erről a történet folyamán többet is megtudunk, ezért démonokat gyárt, amiket a főhősöknek, az ördögűzőknek kell legyőzniük. Egy egy Innocence (ártatlanság) nevű "anyagot" használva harcolnak. Közben folyamatosan megy a hajsza, mindenki a bizonyos ártatlanságokat keresi, és a történet is elég sokat bonyolódik. Szerintem szépen rajzolták meg, érdekes, engem nagyon lekötött. Egy kedvencem lett. Viszont animében is elég hosszú, 100+ rész, és az új évad, a D. Gray-man Hallow is fut.

2017. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!