Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Delphi, BD, vagy Coloplast?

Delphi, BD, vagy Coloplast?

Figyelt kérdés
Ezek közül melyik a legjobb munkahely Tatabányán? Illetve tudnátok mondani pár dolgot a felsorolt cégekről? Milyen ott dolgozni? Mennyire életképes a fizetés?

2016. dec. 31. 16:24
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Nem tudom, mennyire vagy tisztában azzal, hogy melyik cégnél mit gyártanak, de gondolom ezeknek már utána néztél. :)

Szóval hat, Delphi, véleményem szerint a három közül ide mennek utoljára felvételizni. Nekem nem szimpatikus annyira. Sok a buta ember - de ezt ne vegye senki sértésnek, kivétel mindig van! -, itt a legalacsonyabb a végzettségű követelmény (8 általános). Fizetést tekintve függ hogy 6+2-ben, vagy 5+2-ben dolgozol ott. A 6+2 jobban megéri, bár operaror ismerősöm nincsen ott - bár azt nem írtad milyen munkakör érdekel -, de itt nem volt meg a cégek közül béremelés. Cafeteria 10 ezer fölött van az biztos, de pontosan nem tudom.

Coloplastnal elvileg középfokú végzettséget kérnek, bár akkora a munkaerőhiány hogy szerintem a kutya nem foglalkozik azzal milyen végzettsége van az embernek. Volt 15% béremelés, így már azért a kezdő bruttó 150 körül van, 3 szak, túlóra lehetőség, bónusz, cafeteria van (8000 Erzsébet, plusz 7000 valamennyi amit lehet osztani). Haj hálót mindehol kell hordani, vannak tiszta terek ahol beoltozni is kötelező.

BD-ben szinten volt béremelés, valamennyivel magasabb az alap mint a Coloban. Operator ismerősöm itt sincs, szóval pontos összeget nem tudok mondani, pletykákbol hallottam az operatori bérekről olyan 160-170 környéke, attól függ milyen területen vagy. Van a nagyon beöltözos, amikor már űrhajósnak hiszi magát az ember, és a nem annyira beoltozos tiszta tér. De itt nagyon szigorúan veszik ezt a beoltozest, rendes igazi tiszta terek vannak, nyomással és minden hasonlóval, valaki nem is dolgozhat ilyen helyen. Cafeteria itt meghatározott és nem szabadon választható. Erzsébet, egészségpénztári kártya biztosan, szép kártyába nem vagyok biztos.

A BD az egyetlen cég ahol lehet dohányozni, a többiben tilos.

Hat a BD kicsit személytelenebb, nem egymás nyakán ülnek az operátorok, ebből kifolyólag nyugodtabb is. Delphi igazi sormunka, 8 órán keresztül egy helyben ülsz és ugyanazt a folyamatot csinálod. Coloplast szinten, de sokkal nagyobb a mozgástér. Egy gépen több ember dolgozik, és a gépek mind olyanok hogy nem engedik hogy egy helyben ücsörögjon az ember mellette.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha van kérdésed írj privit :)

2017. jan. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. jan. 3. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!