Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez egy hiba? Vagy Percy is...

Lily Aldrin 22 kérdése:

Ez egy hiba? Vagy Percy is használt időnyerőt?

Figyelt kérdés
ugye Hermione a harmadik részben az összes órára feliratkozott és csak úgy tudott eljárni az órákra h időnyerőt használt. Én tizenkét tantárgyról tudok plusz seprűlovaglás. Na már most ha tizenkét tantárgy van és Percynek tizenkettő R.B.F-je van akkor ő is időnyerőt használt?

2017. jan. 3. 00:47
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Aztaa...ebbe te gondoltál így bele vagy máshonnan jött a kérdés, mindenesetre eléggé részletekbe menő. Én ötször olvastam az összes könyvet mégse tűnt fel soha. De ahogy így mondod már rémlik valami. Egyébként szerintem Percy biztos nem időnyerőzött. Ezt sehol sem említi a könyv (se a film) tehát semmi értelme annak, hogy benne legyen a történetben. Igazából nem mondanám bakinak, inkább csak elírásnak..

Mindenesetre óriási respect neked, hogy ezt észrevetted. :)

2017. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*?
2017. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy kicsit értelmetlen az eleje, a "mindenesetre" előtt az kérdőjel akart lenni.
2017. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
saját kérdés. elég nagy rajongó vagyok. 14X olvastam az összes könyvet.
2017. jan. 6. 00:46
 5/8 anonim válasza:
100%
Szia! nem, nem hiba! Percy ha kijárta a csillagászatot, ami csak 2 könyvben szerepelt, vagyis két éves képzés, maradt hosszabb szakköröket, órákat felvenni ideje, és ha egy héten 11 órára jár, az már nem sok...
2017. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

de Hermionénnak 2 órát kellet leadnia h rendes órarendet tudjon összeállítani és attól m csak két könyvben említik nem biztos h csak két éves képzés a csillagászat.

meg aztán az 5. kötetben emlékszem h Harry és Ron a Sinistrától kapott házival bajlódik

2017. jan. 8. 00:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

aha, tudom, hogy az vagy, szinte minden HP-s kérésemre válaszoltál :D

Egyébként én is hasonlóképp vagyok, kb. 6-szor olvastam, 20-szor láttam

Utánanéztem, és bizony nem csak Percynek van 12 RBF-je. Pl. a negyedikben az idősebb Barty Kupor is megemlíti, hogy a fia 12 RBF-et szerzett. (bár akkor az öreg nincs magánál hanem imperio hatása alatt van, de ez a lényegen nem változtat. gondolom tudod melyik ez a rész).

Szóval szerintem egyszerűen több tantárgy is van amit nem említ a könyv :)

2017. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
50%
hát nemtom én már azt sem gondoltam reálisnak hogy egy harmadéves kislánynak ilyen bonyolult és értékes varázsezközt adnak csakhogy elmehessen + egykét órára..
2017. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!