Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összevesztem a bátnőimmel,...

Összevesztem a bátnőimmel, hogyan béküljek ki velük?

Figyelt kérdés
Szünet előtt még minden rendben volt, aztán hallottam, h a 2 baratnőm találkoztak a szünetben. Szünet után nem szóltak hozzám, aztán másoktól hallottam, h arról beszelgettek a mosdóban, mennyire bunkó vagyok mostanában. Aztán próbáltam egyesével beszélni velük, hogy mi a baj. A bajuknak ilyen apróságokat mondtak amin sztem azért nem kéne ennyire megsértődni. 1000-szer bocsánatot kértem mert láttam mennyire szarul estek nekik azok az apróságok. A bocsánatra mindkettőjüknek az volt a válaszuk, hogy nem haragszanak, de többé nem leszünk olyan jóba mint régen… Ezután a képeinkből csináltam videót és az utolsó képre ráírtam h bocsánat meg ilyenek. Erre se nagyon reagáltak..... mostmár kifogytam az ötletekből, lehet hagynom kéne??

2017. jan. 4. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Elég szomorú, hogy kamu barátok után tepernek az emberek.
2017. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ha ott hagytak és nem fogadják úgy el a bocsánat kérésedet akkor azt kell mondanom kamu barátok voltak... Sajnálom...
2017. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😭😭
2017. jan. 4. 22:46
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
verd meg mind a kettőt
2017. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Majd megnyugszanak.
2017. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok!
2017. jan. 4. 23:01
 7/7 anonim válasza:
Ennel EZERSZER jobn barataid lesznek; )))
2017. jan. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!