Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy ez már a...

Elképzelhető, hogy ez már a sokadik ilyen civilizáció a Földön, csak mindig annyira túlfejlődünk, hogy elpusztitjuk magunkat, vagy a bolygót, és utána minden kezdődik elölről?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Kitudja, lehet igazad van.
2010. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezen már én is sokszor elgondolkoztam... de szerintem ezt senki sem tudja. Lehet, hogy igaz.. lehet, hogy nem.
2010. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezen már én is gondolkodtam...

Hogy valaha fejlettebb volt minden, mint most, de újrakezdődött az egész egy hiba miatt...

2010. máj. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen én is valamelyik nap pont ezen gondolkoztam.

lehet hogy a nibiru amikor elhalad a föld közelébe, mindig elpusztitja a foldet, és kezdődik mindn elöröl

és azon is elgondolkoztam, hogy lehet hogy én mielőtt megszülettem, éltem valahol, lehet hogy egy másik bolygón ahol élet van, lehet hogy amerikába, vagy kitudja, és ahogy meghalunk, Isten a nekünk egy másik életet.

:D ezeken már elgondolkoztam egyszer-kétszer

2010. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző vok

azis lehet hogy előző életembe egy kutya voltam, ki tuja, az is lehet hogy a következőbe, egy viziló leszek :D

2010. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!